^Vissza a lap tetejére
Elérhetőség
Telefon: 66/515-573
e-mail: altalanosiskola@mezobereny.hu

  • 1 Felsős farsang

    Iskolánkban hagyománnyá vált, hogy a hetedik évfolyamos tanulók osztályfőnökeik és szüleik segítségével rendezik meg a felsős farsangi ünnepélyt. Ez idén is így történt, 2018. február 16-án délután 16 órától kezdetét vette a farsangi mulatság. A jó hangulatot a rengeteg jelmezes felvonulása alapozta meg.
    Bővebben...
  • 2 Tájékoztató a sportiskolai képességmérésről

    Kedves Leendő Első Osztályosok Szülei!
    Bővebben...
  • 3 Iskola bemutató film

    Iskolánk számára továbbra is fontos, hogy a leendő elsős gyermekeket és szüleiket megismertessük nevelő-oktató tevékenységünkkel. Hagyományainknak megfelelően összeállítottuk „Suliváró” beiskolázási programunkat, amelyet honlapunkon is megtalálhatnak.
    Bővebben...
  • 4 Farsang a Muronyi Tagintézményben

    2018. február 16-án a Szülői Munkaközösség és a Diákönkormányzat közös szervezésében farsangi délutánt tartottunk, amelyet már az eseményt megelőzően a faluban több helyen is plakátokkal hirdettünk. Ennek köszönhetően szép számmal megjelentek jelenlegi-és volt diákjaink, valamint hozzátartozóik ezen a vidám, téltemető, karneváli eseményen.
    Bővebben...
  • 5 Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

    A Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium fenntartója és működtetője a Gyulai Tankerületi Központ. Tevékenysége Mezőberény, Bélmegyer, Murony települések közigazgatási területére vonatkozik. Jelenleg a székhelyen, három tagintézményben és négy telephelyen látja el feladatait.
    Bővebben...

Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

Fogadóórák 2017/2018 II. félév

 

 Pedagógusok névsora

Nap

 Időpont

Hely

 Ancsinné Francziszky Klára

hétfő

10,00 - 10,45

Petőfi út 17-19.

 Babinszki Szilárdné

kedd

10,00 - 10,45

Petőfi út 17-19.

 Baloghné Bozsik Katalin

hétfő

13,00 - 13,30

Luther tér 1.

 Bálint Anna

csütörtök

11,00 - 11,45

Petőfi út 17-19.

 Barna Hajnalka

szerda

10,00 - 10,45

Luther tér 1.

 Bécsi Erika

péntek

11,00 - 11,45

Petőfi út 17-19.

 Bereczkiné Éber Ildikó

csütörtök

9,00 - 9,45

Petőfi út 17-19.

 Bíró Lászlóné

hétfő

10,00-10,45

Muronyi tagintézmény

 Clussmann Dorina

kedd

10,00 - 10,45

Luther tér 1.

 Czirok Ildikó

péntek

12,30 - 13,00

Luther tér 1.

 Cselei Anita

csütörtök

12,50 - 13,35

Luther tér 1.

 Csengeriné Ignácz Edit

kedd

12,50 - 13,35

Petőfi út 17-19.

 Csibor Lászlóné

kedd

11,55 - 12,40

Petőfi út 17-19.

 Csupászné Szűcs Edit

csütörtök

11,55 - 12,40

Bélmegyeri tagintézmény

 Debreczeni Klára

szerda

10,00 - 10,45

Petőfi út 17-19.

 Dr. Zubereczné Miklya Ibolya

péntek

8,00 - 8,45

Petőfi út 17-19.

 Durkó Éva

hétfő

11,50 - 12,40

Luther tér 1.

 Fejes Antal

csütörtök

12,30 - 13,00

Luther tér 1.

 Fejes Antalné

csütörtök

12,30 - 13,00

Luther tér 1.

 Geréd Erzsébet

hétfő

11,00-11,45

Luther tér 1.

 Gregus Anita

csütörtök

12,50 - 13,35

Luther tér 1.

 Gyebnár Ágnes

kedd

12,50 - 13,35

Luther tér 1.

 Hamza Lenke

csütörtök

12,40 - 13,35

Luther tér 1.

 Hanó Katalin

csütörtök

9,00 - 9,45

Luther tér 1.

 Henger Péter

kedd

12,50 - 13,35

Petőfi út 17-19.

 Hoffmann Sándorné

kedd

11,00 - 11,45

Luther tér 1.

 Hrabovszky Jánosné

kedd

11,00 - 11,45

Petőfi út 17-19.

 Ignácz Ágnes Ilona

kedd

12,00 - 12,45

Petőfi út 17-19.

 Jakabné Wagner Krisztina

csütörtök

9,00 - 9,45

Petőfi út 17-19.

 Kajlik Péter

péntek

10,00 -10,45

Petőfi út 17-19.

 Kálaziné Kozma Irén

hétfő

15,45 - 16,30

Petőfi út 18.

 Károlyiné Schäfer Szilvia

csütörtök

11,55 - 12,40

Petőfi út 17-19.

 Kecskeméti Gizella

szerda

9,00 - 9,45

Petőfi út 17-19.

 Kesztyűs Zsuzsanna

csütörtök

11,00 - 11,45

Petőfi út 17-19.

 Kiss Beatrix Erika

péntek

10,00 - 10,45

Luther tér 1.

 Kissné Bartóki Erzsébet

csütörtök

11,00 - 11,45

Luther tér 1.

 Kovács Márta

hétfő

11,00 - 11,45

Luther tér 1.

 Kovácsné Rózsa Szilvia Krisztina

szerda

11,00 - 11,45

Petőfi út 17-19.

 Kővári Ildikó

péntek

9,00 - 9,45

Petőfi út 17-19.

 Lischkáné Nagy Andrea

csütörtök

11,55 - 12,40

Muronyi tagintézmény

 Mátyásné Adamik Ildikó

csütörtök

11,00 - 11,45

Luther tér 1.

 Mezei József

szerda

9,00 - 9,45

Petőfi út 17-19.

 Mezeiné Szegedi Erzsébet

csütörtök

9,00 - 9,45

Luther tér 1.

 Mihalik Árpádné

kedd

10,00 - 10,45

Petőfi út 17-19.

 Molnárné Medvegy Réka

szerda

11,55 - 12,40

Luther tér 1.

 Nagyné Bodon Ilona

kedd

12,30 - 13,00

Luther tér 1.

 Öreg István

hétfő

08,00 - 08,45

Petőfi út 17-19.

 Pándi Gáborné

csütörtök

8,00 - 8,45

Muronyi tagintézmény

 Papp Judit

csütörtök

12,30 - 13,00

Luther tér 1.

 Papp Zoltán

kedd

9,00 - 9,45

Petőfi út 17-19.

 Plavecz Jánosné

péntek

11,55 - 12,40

Petőfi út 17-19.

 Rideg Lajos

szerda

12,30 - 13,00

Luther tér 1.

 Rigóné Boldis Valéria

péntek

10,00 - 10,45

Luther tér 1.

 S. Nagyné Varga Marietta

csütörtök

11,00 - 11,45

Muronyi tagintézmény

 Schäferné Kéki Márta

csütörtök

11,00 - 11,45

Petőfi út 17-19.

 Simon Anna

csütörtök

10,00 - 10,45

Bélmegyeri tagintézmény

 Siófoki Edit

péntek

9,00 - 9,45

Luther tér 1.

 Slyuchné Prókai Erika

kedd

14,00 - 14,45

Luther tér 1.

 Such Éva

péntek

11,00 - 11,45

Luther tér 1.

 Székelyné Sáli Ilona

hétfő

10,00 - 10,45

Luther tér 1.

 Szenteszki György

hétfő

10,00 - 10,45

Luther tér 1.

 Szentkutiné Ollé Ágnes

kedd

9,00 - 9,45

Luther tér 1.

 Szilágyi Ida Ilona

péntek

9,00 - 9,45

Petőfi út 17-19.

 Szilágyi Lászlóné

kedd

11,00 - 11,45

Luther tér 1.

 Sztezsán Tímea

csütörtök

9,00 - 9,45

Petőfi út 17-19.

 Timár Béláné

szerda

11,00 - 11,45

Petőfi út 17-19.

 Tóth Erika

péntek

10,00 - 10,45

Luther tér 1.

 Tóth Olivér

szerda

10,00 - 10,45

Luther tér 1.

 Tóth Zoltánné

kedd

11,00 - 11,45

Petőfi út 17-19.

 Tóthné Győri Zsuzsanna

hétfő

11,55 - 12,40

Petőfi út 17-19.

 Várhegyiné Domokos Bianka Barbara

csütörtök

12,50 - 13,35

Petőfi út 17-19.

 Vári Anikó Katalin

szerda

8,00 - 8,45

Muronyi tagintézmény

 Vörösváczki Józsefné

kedd

14,05-14,50

Muronyi tagintézmény

 Vrbovszki Beáta

hétfő

9,00 - 9,45

Petőfi út 17-19.

 Zajáczné Panyi Ágnes

csütörtök

11,00 - 11,45

Luther tér 1.

 Zanáné Dobos Ágnes Erika

szerda

9,00 - 9,45

Luther tér 1.

 Zubáné Gál Márta

csütörtök

10,00 - 10,45

Petőfi út 17-19.

 Zsiros Gábor

péntek

11,55 - 12,40

Petőfi út 17-19.

 Zsíros Péter

kedd

12,50 - 13,35

Luther tér 1.

 

. mai.mezobereny.hu