^Vissza a lap tetejére
Elérhetőség
Telefon: 66/515-573
e-mail: altalanosiskola@mezobereny.hu

 • 1 Felsős farsang

  Iskolánkban hagyománnyá vált, hogy a hetedik évfolyamos tanulók osztályfőnökeik és szüleik segítségével rendezik meg a felsős farsangi ünnepélyt. Ez idén is így történt, 2018. február 16-án délután 16 órától kezdetét vette a farsangi mulatság. A jó hangulatot a rengeteg jelmezes felvonulása alapozta meg.
  Bővebben...
 • 2 Tájékoztató a sportiskolai képességmérésről

  Kedves Leendő Első Osztályosok Szülei!
  Bővebben...
 • 3 Iskola bemutató film

  Iskolánk számára továbbra is fontos, hogy a leendő elsős gyermekeket és szüleiket megismertessük nevelő-oktató tevékenységünkkel. Hagyományainknak megfelelően összeállítottuk „Suliváró” beiskolázási programunkat, amelyet honlapunkon is megtalálhatnak.
  Bővebben...
 • 4 Farsang a Muronyi Tagintézményben

  2018. február 16-án a Szülői Munkaközösség és a Diákönkormányzat közös szervezésében farsangi délutánt tartottunk, amelyet már az eseményt megelőzően a faluban több helyen is plakátokkal hirdettünk. Ennek köszönhetően szép számmal megjelentek jelenlegi-és volt diákjaink, valamint hozzátartozóik ezen a vidám, téltemető, karneváli eseményen.
  Bővebben...
 • 5 Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

  A Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium fenntartója és működtetője a Gyulai Tankerületi Központ. Tevékenysége Mezőberény, Bélmegyer, Murony települések közigazgatási területére vonatkozik. Jelenleg a székhelyen, három tagintézményben és négy telephelyen látja el feladatait.
  Bővebben...

25. Farsang Kupa U15-ös korosztály

A 25. Farsang Kupa február 10-én a 15 évesek tornájával folytatódott.

A mérkőzéseket futsal szabályok szerint bonyolították le. A döntőt nagy csatában, fordulatos mérkőzésen, az utolsó másodpercben lőtt bombagóllal nyerte a törökszentmiklósi csapat. A Békés végig több góllal vezetett, de nem tudott élni a lehetőséggel.

Csapataink mérsékelt teljesítményt nyújtottak, így végül az 5. és 7. helyezést érték el.

A díjakat Mihalik Árpádné, iskolánk intézményvezető helyettese és Vrbovszki Zoltán, a Berényi Gyermek FC elnöke adták át.

A döntőben: Szentmiklósi Focisuli – Békési FC 6-5

III. helyért: Termál FC Gyula- Sárréti Gyöngyhalász GYLE 6-0

Végeredmény

   1. Szentmiklósi Focisuli
   2. Békési FC
   3. Gyulai Termál FC
   4. Gyomaendrődi GYLE
   5. Mezőberény „Kék”
   6. Sárréti Gyönyghalász GYLE
   7. Mezőberény „Fehér”
   8. Szeghalmi FC

Különdíjak:

Legjobb játékos: Slezák Péter (Szentmiklósi Focisuli)

Legjobb kapus: Juhász Zoltán (Termál FC Gyula)

Gólkirály: Fekete Márk (Békési FC) – 10 góllal

Legjobb berényi: Pangert András (Mezőberény „Fehér”)

Mezőberény, 2018.02.11.

A képeket ide kattintva tekinthetik meg!

Kajlik Péter

. mai.mezobereny.hu