^Vissza a lap tetejére
Elérhetőség
Telefon: 66/515-573
e-mail: altalanosiskola@mezobereny.hu

 • 1 Sárrét legjobb történészei

  2018. május 17-én ismét megrendezték Körösladányban a „Sárrét legjobb történészei” területi versenyt. Iskolánkból 9 tanuló vett részt, akik nagyon várták, hogy megmutassák tudásukat. Ez a megmérettetés - az eddigiektől eltérő módon – egyéni verseny volt, melyre minden évfolyamról három tanulót nevezhettünk
  Bővebben...
 • 2 DSD I nyelvvizsga

  Intézményünk a 2014/15-ös tanévtől DSD I nyelvvizsga központként is működik. A Deutsches Sprachdiplom akkreditált nemzetközi német nyelvvizsgát évente egyszer A2 és B1 szinten tehetnek le iskolánk tanulói, ingyenesen. Ez kiváló lehetőséget teremt a szakmai megmérettetésre és fejlődésre, amelynek az érdeklődő, tehetséges gyerekek csak haszonélvezői lehetnek a vizsgabizonyítvány megszerzése által.
  Bővebben...
 • 3 Vígszínház - A Pál utcai fiúk

  Másfél év várakozás után végre május 17-én megnézhettük A Pál utcai fiúk című darabot a Vígszínházban. Bőven volt időnk megismerkedni a darab minden részletével: már kívülről megtanultuk a Grund című dalt, mindent tudtunk a szereplőkről, a darab előkészületeiről. Szóval Pál utcai fiúk lázban égtünk.
  Bővebben...
 • 4 MEGHÍVÓ

  ZÁRÓHANGVERSENY ÉS KÉPZŐMŰVÉSZETI KIÁLLÍTÁS
  Bővebben...
 • 5 Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

  A Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium fenntartója és működtetője a Gyulai Tankerületi Központ. Tevékenysége Mezőberény, Bélmegyer, Murony települések közigazgatási területére vonatkozik. Jelenleg a székhelyen, három tagintézményben és négy telephelyen látja el feladatait.
  Bővebben...

25. Farsang Kupa U15-ös korosztály

A 25. Farsang Kupa február 10-én a 15 évesek tornájával folytatódott.

A mérkőzéseket futsal szabályok szerint bonyolították le. A döntőt nagy csatában, fordulatos mérkőzésen, az utolsó másodpercben lőtt bombagóllal nyerte a törökszentmiklósi csapat. A Békés végig több góllal vezetett, de nem tudott élni a lehetőséggel.

Csapataink mérsékelt teljesítményt nyújtottak, így végül az 5. és 7. helyezést érték el.

A díjakat Mihalik Árpádné, iskolánk intézményvezető helyettese és Vrbovszki Zoltán, a Berényi Gyermek FC elnöke adták át.

A döntőben: Szentmiklósi Focisuli – Békési FC 6-5

III. helyért: Termál FC Gyula- Sárréti Gyöngyhalász GYLE 6-0

Végeredmény

   1. Szentmiklósi Focisuli
   2. Békési FC
   3. Gyulai Termál FC
   4. Gyomaendrődi GYLE
   5. Mezőberény „Kék”
   6. Sárréti Gyönyghalász GYLE
   7. Mezőberény „Fehér”
   8. Szeghalmi FC

Különdíjak:

Legjobb játékos: Slezák Péter (Szentmiklósi Focisuli)

Legjobb kapus: Juhász Zoltán (Termál FC Gyula)

Gólkirály: Fekete Márk (Békési FC) – 10 góllal

Legjobb berényi: Pangert András (Mezőberény „Fehér”)

Mezőberény, 2018.02.11.

A képeket ide kattintva tekinthetik meg!

Kajlik Péter

. mai.mezobereny.hu