^Vissza a lap tetejére
Elérhetőség
Telefon: 66/515-573
e-mail: altalanosiskola@mezobereny.hu

 • 1 Összesített Versenyeredmények 2017-2018. tanév

  Összesített Versenyeredmények 2017-2018. tanév
  Bővebben...
 • 2 Sulikézi Fesztivál Balatonbogláron

  A Kézilabda az Iskolában program keretében, iskolánk alsó tagozatos lánykézilabdázó tanulói ebben a tanévben harmadik alkalommal vettek részt Sulikézi Fesztiválon. A záró fordulót Balatonbogláron a Nemzeti Kézilabda Akadémián rendezték június 16-18. között.
  Bővebben...
 • 3 Zánkai nyaralás

  Június 17-től 22-ig az 5.c osztály tanulói az Erzsébet tábor keretében Zánkán töltöttek el 6 csodás napot. Számtalan lehetőségünk volt a szabadidő hasznos eltöltésére. Tábori olimpia, falmászás, sárkányhajózás, sétahajózás, vetélkedők, éjszakai akadályverseny…. és nem utolsó sorban a balatoni fürdőzés.
  Bővebben...
 • 4 Játékdélután a Ligetben

  Az 1. c osztályosok a 2017-2018. tanév során skype-on tartottuk a kapcsolatot a Japánban élő kislánnyal, Eszterrel, aki velünk együtt tanult magyarul olvasni, írni. Eszter és édesanyja a nyári szünet egy részét a Mezőberényben élő nagyszüleinél töltik. Szerettük volna, ha szorosabb kapcsolat alakul ki az osztálytársaival, ezért játékdélutánra hívtuk augusztus 5-én az osztályba járó gyerekeket és szüleiket.
  Bővebben...
 • 5 Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

  A Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium fenntartója és működtetője a Gyulai Tankerületi Központ. Tevékenysége Mezőberény, Bélmegyer, Murony települések közigazgatási területére vonatkozik. Jelenleg a székhelyen, három tagintézményben és négy telephelyen látja el feladatait.
  Bővebben...

25. Farsang Kupa U15-ös korosztály

A 25. Farsang Kupa február 10-én a 15 évesek tornájával folytatódott.

A mérkőzéseket futsal szabályok szerint bonyolították le. A döntőt nagy csatában, fordulatos mérkőzésen, az utolsó másodpercben lőtt bombagóllal nyerte a törökszentmiklósi csapat. A Békés végig több góllal vezetett, de nem tudott élni a lehetőséggel.

Csapataink mérsékelt teljesítményt nyújtottak, így végül az 5. és 7. helyezést érték el.

A díjakat Mihalik Árpádné, iskolánk intézményvezető helyettese és Vrbovszki Zoltán, a Berényi Gyermek FC elnöke adták át.

A döntőben: Szentmiklósi Focisuli – Békési FC 6-5

III. helyért: Termál FC Gyula- Sárréti Gyöngyhalász GYLE 6-0

Végeredmény

   1. Szentmiklósi Focisuli
   2. Békési FC
   3. Gyulai Termál FC
   4. Gyomaendrődi GYLE
   5. Mezőberény „Kék”
   6. Sárréti Gyönyghalász GYLE
   7. Mezőberény „Fehér”
   8. Szeghalmi FC

Különdíjak:

Legjobb játékos: Slezák Péter (Szentmiklósi Focisuli)

Legjobb kapus: Juhász Zoltán (Termál FC Gyula)

Gólkirály: Fekete Márk (Békési FC) – 10 góllal

Legjobb berényi: Pangert András (Mezőberény „Fehér”)

Mezőberény, 2018.02.11.

A képeket ide kattintva tekinthetik meg!

Kajlik Péter

. mai.mezobereny.hu