^Vissza a lap tetejére
Elérhetőség
Telefon: 66/515-573
e-mail: altalanosiskola@mezobereny.hu

  • 1 Sárrét legjobb történészei

    2018. május 17-én ismét megrendezték Körösladányban a „Sárrét legjobb történészei” területi versenyt. Iskolánkból 9 tanuló vett részt, akik nagyon várták, hogy megmutassák tudásukat. Ez a megmérettetés - az eddigiektől eltérő módon – egyéni verseny volt, melyre minden évfolyamról három tanulót nevezhettünk
    Bővebben...
  • 2 DSD I nyelvvizsga

    Intézményünk a 2014/15-ös tanévtől DSD I nyelvvizsga központként is működik. A Deutsches Sprachdiplom akkreditált nemzetközi német nyelvvizsgát évente egyszer A2 és B1 szinten tehetnek le iskolánk tanulói, ingyenesen. Ez kiváló lehetőséget teremt a szakmai megmérettetésre és fejlődésre, amelynek az érdeklődő, tehetséges gyerekek csak haszonélvezői lehetnek a vizsgabizonyítvány megszerzése által.
    Bővebben...
  • 3 MEDVE SZABADTÉRI MATEKVERSENY 2018 - SZEGED

    Május 6-án 1200 gyermek vett részt Szegeden az idei Medve Szabadtéri Versenyen. Iskolánk 39 tanulója is nagy izgalommal készült. 270 perce volt minden három fős csapatnak arra, hogy megtaláljon minden állomást és jól megoldja a feladatokat. Ha ez nem sikerült elsőre, egy kis kitérő után újból lehetett próbálkozni.
    Bővebben...
  • 4 MEGHÍVÓ

    ZÁRÓHANGVERSENY ÉS KÉPZŐMŰVÉSZETI KIÁLLÍTÁS
    Bővebben...
  • 5 Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

    A Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium fenntartója és működtetője a Gyulai Tankerületi Központ. Tevékenysége Mezőberény, Bélmegyer, Murony települések közigazgatási területére vonatkozik. Jelenleg a székhelyen, három tagintézményben és négy telephelyen látja el feladatait.
    Bővebben...

2018. április

Időpont

Program

1.

Vasárnap

 Húsvét

2.

Hétfő

 Húsvét

3.

Kedd

 

4.

Szerda

 14,00: I-III. Kcs. Labdarúgás diákolimpia körzeti forduló - Békés

5.

Csütörtök

 10,00: Atlétika Mezei futóbajnokság megyei - Orosháza

6.

Péntek

 Szép Magyar Beszéd regionális döntő - Kisújszállás

7.

Szombat

 Szép Magyar Beszéd regionális döntő - Kisújszállás

 Sudoku Bajnokság - Döntő - Csongrád

8.

Vasárnap

 Szép Magyar Beszéd regionális döntő - Kisújszállás

9.

Hétfő

 Digitális Témahét –  április 9-13. 

10.

Kedd

 10,00 DSDI Szóbeli vizsga (8.o.)

 Közösségépítő délután 5-6.g

 9,00:I-III. kcs. Labdarúgás diákolimpia megyei elődöntő - Gyula

11.

Szerda

 

12.

Csütörtök

 8,00-18,00: Leendő első osztályosok beíratása

 Közösségépítő délután 1-4.g

13.

Péntek

 8,00-18,00: Leendő első osztályosok beíratása

 10,00: Jókai Színház (bélmegyeri alsósok): A beszélő köntös - Kenguru bérlet

 13,00: SNI, BTMN Szépíró verseny - Füzesgyarmat

14.

Szombat

 

15.

Vasárnap

 10,00: Sulikézi Fesztivál U8 - Kecskemét

16.

Hétfő

 A holokauszt áldozatainak emléknapja megemlékezés 

 A Víz világnapja alkalmából kiírt rajzpályázat „VÉDD TERMÉSZETESEN!”

17.

Kedd

 

18.

Szerda

 15,00: Színházlátogatás (alsó tagozat): A beszélő köntös c. darab Diótörő b.

19.

Csütörtök

 

20.

Péntek

 10,00: Védőnői előadás

21.

Szombat

 Szülők bálja - Bélmegyer

 Sulikézi Fesztivál U10 - Mezőtúr

22.

Vasárnap

 

23.

Hétfő

 Fenntarthatósági Témahét ápr. 23-27.

 Föld napja - plakát készítés

 Család projekt hetek: ápr.23-máj.4.

 „Mesterecset” Pályázat                                                                               

 13,30: Atlétika egyéni III.-IV. kcs. - Békés

24.

Kedd

 10,00: Hangszeres bemutató 5-8. évfolyam

25.

Szerda

 Szavalóverseny 1-4. évfolyam

 Közösségépítő délután 7-8. g

 13,30: Atlétika összetett I.-IV: kcs. - Békés

26.

Csütörtök

 8,00: Aranybusz  7-8. évfolyam

 13,30: Atlétika összetett II.- III. kcs - Békés

27.

Péntek

 Német Vers- és prózamondó verseny  - Orosháza      

28.

Szombat

 Szegedi Regionális Gitárverseny                                                          

29.

Vasárnap

 

30.

Hétfő

 

 

2018. március

Időpont

Program

1.

Csütörtök

 14,30: Tablófotózás – 8.a

2.

Péntek

 10,00: Jókai Színház - bélmegyeri alsósok

 14,30: Tablófotózás – 8.e

3.

Szombat

 14,00:  “Bemutatkozik iskolánk” -Bélmegyer

4.

Vasárnap

 

5.

Hétfő

 9,00: Fizikai képességfelmérés ovisoknak

 17,00: Hit és erkölcstan tájékoztató leendő elsős szülőknek

 Pénz7 - pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete

6.

Kedd

 Pénz7 - pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete

7.

Szerda

 15,00: Tablófotózás - 8.c osztály

 Pénz7 - pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete

8.

Csütörtök

 14,30: Tablófotózás - 8. g – Murony

 Pénz7 - pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete

9.

Péntek

 15,00:  DSDI Pilotprüfung 7.o.+8.o.

 Témanap: 3. évfolyam - Építészet és a természet kapcsolata

 Témanap: 1-2. évfolyam - Épített környezet. Iskola és környéke

 16,00: Tavaszi kalandtúra - Beiskolázási program ovisoknak

 Pénz7 - pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete

10.

Szombat

 Alapítványi bál - Murony

11.

Vasárnap

 

12.

Hétfő

 Nyílt nap – alsó tagozat

 Nyílt nap – Bélmegyer

 14,00: Diákönkormányzati megbeszélés

13.

Kedd

 8,00: DSDI Írásbeli vizsga 8. osztályosok

 Iskolanyitogató - Murony

 8,00-9,00: Nyílt tanítási óra leendő első osztályos szülőknek - Bélmegyer

 10,00-12,00: Iskolanyitogató - Bélmegyer

 9,00: Fizikai képességfelmérés ovisoknak (pótnap)

14.

Szerda

 9,00: Diákolimpia III. kcs.fiú  megyei elődöntő - Mezőberény

 9,00: Március 15-i ünnepség - Murony

 10,00: Március 15- i ünnepség - felső tagozat 

 11,00: Március 15- i ünnepség - alsó tagozat 

 12,00: Március 15-i ünnepség - Bélmegyer

15.

Csütörtök

 

16.

Péntek

 

17.

Szombat

 

18.

Vasárnap

 

19.

Hétfő

 Nyílt nap – felső tagozat

 Évszaknap / Tavasz – alsó tagozat

20.

Kedd

 09,00: Diákolimpia III. kcs. fiú kosárlabda megyei döntő - Békéscsaba?

 10,00: Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny - Mezőberény

 13,30: Diákolimpia I – IV. kcs. körzeti mezei futóverseny - Békés

21.

Szerda

 7,30-17,30: A tanulói adatlapok módosítása továbbtanulók részére

22.

Csütörtök

 8,00-16,00: A tanulói adatlapok módosítása továbbtanulók részére

 A Víz Világnapja

23.

Péntek

 9,00 : XVIII. Nemzetközi Matematikaverseny

 9,00: Diákolimpia I-IV.  kcs. mezei futás megyei döntő - Orosháza

 XXIX. Molnár Miklós Nemzetközi Kosárlabda Emléktorna

 Orosházi Regionális Csellista Találkozó és Szaktárgyi Verseny

 VII. Országos Festészetverseny – Budapest

 X. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny

24.

Szombat

 XXIX. Molnár Miklós Nemzetközi Kosárlabda Emléktorna

 VII. Országos Festészetverseny – Budapest

 X. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny

        Tapsolj nekünk! 

25.

Vasárnap

 VII. Országos Festészetverseny – Budapest

 X. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny

26.

Hétfő

 

27.

Kedd

 

28.

Szerda

 

29.

Csütörtök

 Tavaszi szünet

30.

Péntek

 

31.

Szombat

 

 

 

2018. február

Időpont

Program

1.

Csütörtök

 

2.

Péntek

 9,00: Szép Magyar Beszéd megyei döntő - Békéscsaba

3.

Szombat

 

4.

Vasárnap

 

5.

Hétfő

 

6.

Kedd

 16,00: Iskolaszék, Intézményi Tanács

 17,00: SZMK

7.

Szerda

 Diákolimpia úszás megyei döntő, I-II. kcs. - Békéscsaba

 17,00: Szülői értekezlet - 7. évfolyam

 18,00: Szülői értekezlet - 5. évfolyam

8.

Csütörtök

 8,00 - 18,00: Továbbtanulási lapok aláírása – Mezőberény

 10,00: Sportfoglalkozás ovisoknak a Luther téren

 14,00: Országos Történelem Verseny megyei fordulója - Békéscsaba

 17,00: Összevont szülői értekezlet – Murony

 17,00: Szülői értekezlet - 6. évfolyam

 18,00: Szülői értekezlet - 8. évfolyam

9.

Péntek

 6,00 -14,00: Továbbtanulási lapok aláírása - Mezőberény

 16,00: Bolondos farsang - Beiskolázási program

10.

Szombat

 8,00: XXV. Farsang Kupa U 15 - Mezőberény

11.

Vasárnap

 Sulikézi Fesztivál U10 - Tiszaföldvár

12.

Hétfő

 9,00: Sportfoglalkozás ovisoknak a Luther téren

 14,00: Diákönkormányzati megbeszélés

 17,00: Szülői értekezlet - Bélmegyer

13.

Kedd

 17,00: Szülői értekezlet 2. évfolyam

 18,00: Szülői értekezlet 4. évfolyam

14.

Szerda

 Valentin napi üdvözletek átadása – Murony

 17,00: Szülői értekezlet 1. évfolyam

 18,00: Szülői értekezlet 3. évfolyam

15.

Csütörtök

 10,00: Sportfoglalkozás ovisoknak a Luther téren

 14,00-16,30: Farsang - bélmegyeri alsósok

16.

Péntek

 14,00: XXIX. Zrínyi Ilona Matematika Verseny

 16,00 - 20,00: Farsang

 16,00: Farsang - Murony

17.

Szombat

 Sulikézi Fesztivál U8 - Mezőtúr

18.

Vasárnap

 

19.

Hétfő

 10,00: Farsang 1-4. évfolyam

 15,00:Színházlátogatás (alsó tagozat): Micimackó c. darab Diótörő-bérletes

20.

Kedd

 9,00: Intézményi Bozsik-program 0 - I. Kcs.

21.

Szerda

 14,05: Orchidea - Pangea Matematikaverseny 

22.

Csütörtök

 14,00: Osztályprogram 1-4.g

23.

Péntek

  9,00: Intézményi Bozsik-program II. kcs 

  A kommunisták és egyéb diktatúrák áldozatainak emléknapja - megemlékezés

24.

Szombat

 

25.

Vasárnap

 

26.

Hétfő

 8,00-11,00: Nyílt nap leendő első osztályos szülőknek

 Korcsolyázás – Murony

 "Ünnepi rajz-, és esszépályázat a magyar címer és zászló megünneplésére" 

 című országos pályázat - pályamunkák beérkezési határideje                         

27.

Kedd

 9,00: Intézményi Bozsik-program III-IV. kcs.

 14,30: A HHH tanulók értékelése a szülők bevonásával – Petőfi út, Murony

28.

Szerda

 “Szépolvasó” verseny  2-4. évfolyam

 Toyota -  "A jövő autója" c. rajzpályázat - leadási határidő

 SNI tanulók egyéni fejlesztési terveinek megosztása

 14,00: A HHH tanulók értékelése a szülők bevonásával – Luther tér

 

 

 

2018. január

Időpont

Program

1.

Hétfő

 Újév

2.

Kedd

 

3.

Szerda

 14,00: Közösségépítő foglalkozás 7-8. g

4.

Csütörtök

 

5.

Péntek

 

6.

Szombat

 

7.

Vasárnap

 

8.

Hétfő

 

9.

Kedd

 

10.

Szerda

 

11.

Csütörtök

 Országos Német Nyelvi Verseny 7. - 8. osztályosoknak iskolai írásbeli ford.

12.

Péntek

 

13.

Szombat

 XXV. Farsang Kupa Mezőberény - U 13

14.

Vasárnap

 

15.

Hétfő

 AMI zeneművészet - Tanszaki bemutatók. Félévi vizsgák.

16.

Kedd

 AMI zeneművészet - Tanszaki bemutatók. Félévi vizsgák.

 14,30: Szép Magyar Beszéd - iskolai döntő

17.

Szerda

 AMI zeneművészet - Tanszaki bemutatók. Félévi vizsgák.

18.

Csütörtök

 AMI zeneművészet - Tanszaki bemutatók. Félévi vizsgák.

19.

Péntek

 9,00: Intézményi Bozsik-program 0. és I. kcs Molnár Miklós Sportcsarnok

 AMI zeneművészet - Tanszaki bemutatók. Félévi vizsgák.

20.

Szombat

 XXV. Farsang Kupa Mezőberény - U 9

 10,00: Központi írásbeli felvételi

21.

Vasárnap

 

22.

Hétfő

 

23.

Kedd

 AMI zeneművészet - Tanszaki bemutatók. Félévi vizsgák.

24.

Szerda

 AMI zeneművészet - Tanszaki bemutatók. Félévi vizsgák.

25.

Csütörtök

 9,00: Intézményi Bozsik-program II. kcs Molnár Miklós Sportcsarnok

 AMI zeneművészet - Tanszaki bemutatók. Félévi vizsgák.

 14,00: Szavalóverseny- Bélmegyer

 14,00: Pótló központi írásbeli felvételi

26.

Péntek

 Az első félév vége

27.

Szombat

 XXV. Farsang Kupa Mezőberény - U 11

28.

Vasárnap

 

29.

Hétfő

 

30.

Kedd

 

31.

Szerda

 9,00: Intézményi Bozsik-program III-IV.kcs Molnár Miklós Sportcsarnok

 

2017. december

Időpont

Program

1.

Péntek

 1. Adventi műsor az alsós média szakkör és énekkar előadásában

 Adventi gyertyagyújtás- Petőfi út

 Adventi gyertyagyújtás - Murony

 Adventi gyertyagyújtás-Bélmegyer

2.

Szombat

 

3.

Vasárnap

 

4.

Hétfő

 15,30:A HHH tanulók értékelése (IPR) Luther tér

5.

Kedd

 Évszaknap: tél 1-4. évfolyam

 9,00: Diákolimpia asztalitenisz megyei döntő-csapatverseny -  Orosháza

 Télapó ünnepség- alsó tagozat közös műsora

 B33 Diákolimpia fiú megyei döntő -  Békéscsaba

 14,00: Óvónők Mikulás napi műsora-  Luther tér

 Mesekiállítás Békéscsabán - bélmegyeri alsósok

6.

Szerda

 14,00: Országos történelmi tanulmányi verseny 7-8.évfolyam

 14,00: Diákolimpia-Futsal-IV.kcs.  Körzeti döntő  - Mezőberény

 14,00: Osztály - télapó

 11,00: Jön a Mikulás! - Bélmegyer

7.

Csütörtök

 14,30: Dobd a kosárba! jamboree 1-2. évf.

8.

Péntek

 2.Adventi műsor az alsós magyar szakkör előadásában

 Adventi gyertyagyújtás - Murony

 Adventi gyertyagyújtás-Bélmegyer

 Adventi gyertyagyújtás- Petőfi út

9.

Szombat

 16,00: Karácsonyváró Ünnepség

10.

Vasárnap

 

11.

Hétfő

 Alapfokú Művészeti Tagintézmény zene, képző- és iparművészeti tanszakának nyílt napjai

 Karácsony témahét Muronyban  dec.11-15.

 17,00: Előzetes beiskolázási tájékoztató ( óvodai szülőknek)

12.

Kedd

 9,00: Diákolimpia asztalitenisz megyei döntő-egyéni verseny -  Orosháza

 Alapfokú Művészeti Tagintézmény zene, képző- és iparművészeti tanszakának nyílt napjai

 B33 Diákolimpia lány megyei döntő -  Mezőberény

 Karácsonyi témahét: kézműves foglalkozás

13.

Szerda

 9,00: Diákolimpia Futsal Megyei Elődöntő  IV. kcs. - Gyula

 Alapfokú Művészeti Tagintézmény zene, képző- és iparművészeti tanszakának nyílt napjai

14.

Csütörtök

 Alapfokú Művészeti Tagintézmény zene, képző- és iparművészeti tanszakának nyílt napjai

15.

Péntek

 Szász Albert Emléktorna Marosvásárhely - Labdarúgás U 9 korosztály

 3.Adventi műsor az alsós média szakkör előadásában

 Alapfokú Művészeti Tagintézmény zene, képző- és iparművészeti tanszakának nyílt napjai

 Adventi gyertyagyújtás - Murony

 Adventi gyertyagyújtás Bélmegyeren

 Adventi gyertyagyújtás- Petőfi út

 16,00: Beiskolázási program

16.

Szombat

 Szász Albert Emléktorna Marosvásárhely-Labdarúgás U 9 korosztály

 16,00: Mindenki karácsonya - Murony

17.

Vasárnap

 Szász Albert Emléktorna Marosvásárhely-Labdarúgás U 9 korosztály

18.

Hétfő

 Szász Albert Emléktorna Marosvásárhely-Labdarúgás U 9 korosztály

 Karácsonyi témahét 1.c

 Karácsonyi témahét Bélmegyeren dec. 18-21.

19.

Kedd

 9,00: Diákolimpia Futsal-Megyei Döntő IV. Kcs. – Gyula

 Karácsonyi témahét 1.c

20.

Szerda

 16,00: Falusi karácsony Bélmegyeren

 Karácsonyi témahét 1.c

21.

Csütörtök

 4.Adventi műsor az alsós magyar szakkör és az énekkar előadásában

 Karácsonyi témahét 1.c

 Adventi gyertyagyújtás - Murony

 Adventi gyertyagyújtás Bélmegyeren

 Adventi gyertyagyújtás- Petőfi út

 8,00: Karácsonyi ünnepség - alsó

 10,00: Karácsonyi ünnepség – felső

22.

Péntek

 Téli szünet

23.

Szombat

 

24.

Vasárnap

 

25.

Hétfő

 

26.

Kedd

 

27.

Szerda

 Téli szünet

28.

Csütörtök

 Téli szünet

29.

Péntek

 Téli szünet

30.

Szombat

 

31.

Vasárnap

 

 

2017. november

Időpont

Program

1.

Szerda

 Mindenszentek napja

2.

Csütörtök

 Őszi szünet

3.

Péntek

 Őszi szünet

4.

Szombat

 Őszi szünet

5.

Vasárnap

 

6.

Hétfő

 Témahét: Márton napi készülődés

 3 hetes projekt – Környezetvédelem - 3. évfolyam

 17,00: Pályaválasztási szülői értekezlet

7.

Kedd

 Témahét: Márton napi készülődés

8.

Szerda

 Pályaorientációs nap 1-8. évfolyam

 Témahét: Márton napi készülődés

 Diákparlament Békéscsabán

9.

Csütörtök

 Témahét: Márton napi készülődés

10.

Péntek

 Témahét: Márton napi készülődés

 Hagyományápolás. Márton napi rendezvénysorozat.

 Részvétel a lampionos felvonuláson.

11.

Szombat

 

12.

Vasárnap

 

13.

Hétfő

 

14.

Kedd

 

15.

Szerda

 9,00: Rendhagyó irodalom óra - Bélmegyer

16.

Csütörtök

 9,00: Jókai Színház  - Bélmegyer

17.

Péntek

 XV. Országos Friss Antal Gordonkaverseny- Szolnok (bejutás esetén)

 XIV. Országos Lubik Imre Trombitaverseny - Zalaegerszeg (bejutás esetén)

18.

Szombat

 XV. Országos Friss Antal Gordonkaverseny - Szolnok (bejutás esetén)

 XIV. Országos Lubik Imre Trombitaverseny - Zalaegerszeg (bejutás esetén)

19.

Vasárnap

 XV. Országos Friss Antal Gordonkaverseny - Szolnok (bejutás esetén)

 XIV. Országos Lubik Imre Trombitaverseny - Zalaegerszeg (bejutás esetén)

20.

Hétfő

 

21.

Kedd

 Szépíró Verseny 2017 (SNI, BTMN tanulók) iskolai forduló - felső tagozat

 

22.

Szerda

 14,00: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai döntője

23.

Csütörtök

 

24.

Péntek

 

 

25.

Szombat

 

26.

Vasárnap

 

27.

Hétfő

 

28.

Kedd

 Szépíró Verseny 2017 (SNI, BTMN tanulók) iskolai forduló - alsó tagozat

 14,00: XXVIII. Varga Tamás Matematika verseny iskolai forduló

29.

Szerda

 14,00: Népdal éneklési verseny 1-2. évfolyam

 14,00: Népdaléneklési verseny 3-4. évfolyam

30.

Csütörtök

 Célnyelvi országok ünnepei: Advent, Mikulás, Karácsony

 14,00: Vers-és mesemondó verseny - Murony

 14,30: A HHH tanulók értékelése (IPR) – Petőfi út, Murony

 

2017. október

Időpont

Program

1.

Vasárnap

 

2.

Hétfő

 Három Hetet Meghaladó Projekt 5.e    2. hét

 Megemlékezés a  zene világnapjáról

 Környezetvédelmi Projekt 4. évfolyam „Ország, ahol élünk”

3.

Kedd

 Ősz évszaknap 1-2. évfolyam

4.

Szerda

 Állatok Világnapja

5.

Csütörtök

 

6.

Péntek

 Megemlékezés a 13 aradi vértanúról

 Idősek köszöntése - Murony

 14,00-17,00: Papírgyűjtés - Bélmegyer

7.

Szombat

 

8.

Vasárnap

 

9.

Hétfő

 Három Hetet Meghaladó Projekt 5.e    3. hét

 Témanap: Társadalmi környezet: Család - otthon - rend

  Család – iskola  1-2. évfolyam

 16,00: Iskolaszék, Intézményi tanács

 

10.

Kedd

 17,00: SZMK

11.

Szerda

 

12.

Csütörtök

 Nemzetközi Kosárlabda Torna - Wurzen

13.

Péntek

 Nemzetközi Kosárlabda Torna – Wurzen

14.

Szombat

 Nemzetközi Kosárlabda Torna – Wurzen

15.

Vasárnap

 Nemzetközi Kosárlabda Torna – Wurzen

16.

Hétfő

 Osztály program 1-4. - Murony

17.

Kedd

 13,00: Városismereti vetélkedő

 11,00: Bábszínház – Bélmegyeri alsósok

18.

Szerda

 9,00: Int. Bozsik-program: Grassroots fesztivál Mezőberény I-IV. Kcs.

 Őszi kirándulás Biharugrára

19.

Csütörtök

 

20.

Péntek

 8,45: Megemlékezés az Orlai szobornál - virágok elhelyezése

 Megemlékezés október 23-ról;  Városismereti vetélkedő és   

          Plakátverseny eredményhirdetése

 Ünnepi megemlékezés 1956. október 23-ról – Murony

 Megemlékezés október 23-ról – Luther tér , Kulturális Napok

 Megemlékezés okt. 23-ról - Bélmegyer

21.

Szombat

 

22.

Vasárnap

 

23.

Hétfő

 Nemzeti ünnep

24.

Kedd

 Célnyelvi országok ünnepei: Halloween

25.

Szerda

 Célnyelvi országok ünnepei: Halloween

 14,30: Közösségépítő délután 7-8.g osztály - Murony

26.

Csütörtök

 Célnyelvi országok ünnepei: Halloween

 Osztályok közötti játékos angol vetélkedő

 Egészség délután – Murony

27.

Péntek

 

28.

Szombat

 

29.

Vasárnap

 

30.

Hétfő

 Őszi szünet

31.

Kedd

 Őszi szünet

 

2017. június

Időpont

Program

1.

Csütörtök

 Osztálykirándulás 1-4. g.

 Osztálykirándulás 3.e – Szeged

 Osztálykirándulás 7.e – Debrecen

2.

Péntek

 9,00: Megemlékezés: Nemzeti Összetartozás Napja

 Osztálykirándulás 2.e – Budapest

 Osztálykirándulás 3.d – Debrecen

 Osztálykirándulás 4.c – Gyula Városerdő

 Osztálykirándulás 4.d – Debrecen

 Osztálykirándulás 4.f – Maczkó tanya

 Osztálykirándulás 5.e  – Gyula

 Osztálykirándulás 5.f  – Gyula

 Osztálykirándulás 8.d  – Szeged

 Osztálykirándulás 8.e  – kerékpártúra

 Nemzetközi Labdarúgó Torna Székelyudvarhely III. kcs

3.

Szombat

 Osztálykirándulás 4.c – Gyula Városerdő

 Osztálykirándulás 8.d  – Szeged

 Nemzetközi Labdarúgó Torna Székelyudvarhely III. kcs

4.

Vasárnap

 Pünkösd

 Osztálykirándulás 4.c – Gyula Városerdő

 Nemzetközi Labdarúgó Torna Székelyudvarhely III. kcs

5.

Hétfő

 Pünkösd

 Osztálykirándulás 6.e  – Dánfok

 Nemzetközi Labdarúgó Torna Székelyudvarhely III. kcs

6.

Kedd

 17, 00: Városi Pedagógus nap – OPSKK

 Osztálykirándulás 6.e  – Dánfok

 Osztálykirándulás 8.g - Szolnok

7.

Szerda

 

8.

Csütörtök

 17,00: Leendő 1. osztályosok szülői értekezlete

 Osztálykirándulás 4.e – Kerékpártúra Bélmegyer

9.

Péntek

 Diákolimpia III. kcs. Kosárlabda Országos Döntő

 Osztálykirándulás 7.c  – Erdély

10.

Szombat

 Diákolimpia III. kcs. Kosárlabda Országos Döntő

 Osztálykirándulás 7.c  – Erdély

11.

Vasárnap

 Diákolimpia III. kcs. Kosárlabda Országos Döntő

 Osztálykirándulás 7.c  – Erdély

12.

Hétfő

 

13.

Kedd

 Iskolai Sportnap - akadályverseny     

14.

Szerda

 Évszaknap – nyár alsó

 Sportnap, gyereknap – Bélmegyer

 DÖK nap

15.

Csütörtök

 Sportnap, gyereknap – Bélmegyer

 DÖK nap

 15,00: Szerenád – Murony

 18,00: Szerenád - Mezőberény

16.

Péntek

 

17.

Szombat

 9,00: Ballagás – Mezőberény (8. évfolyam évzáró is)

 11,00: Ballagás – Tanévzáró Murony

18.

Vasárnap

 

19.

Hétfő

 

20.

Kedd

 

21.

Szerda

 18,00: Tanévzáró ünnepély – Mezőberény

22.

Csütörtök

 17,00: Tanévzáró ünnepély –Bélmegyer

23.

Péntek

 

24.

Szombat

 

25.

Vasárnap

 

26.

Hétfő

 

27.

Kedd

 

28.

Szerda

 

29.

Csütörtök

 

30.

Péntek

 

 

2017. május

Időpont

Program

1.

Hétfő

 Munka ünnepe

2.

Kedd

 

3.

Szerda

 8,00: Kompetencia kiegészítő mérés 6. a

 Témanap - Lakóhelyünk, intézmények 3. évfolyam

 Témanap: Természetes környezet: Séta a természetben.

 1-2. évfolyam

 8.d , 8.g tanulmányi kirándulás a debreceni Bűvösvölgy

 Médiaértés- oktató Központba (rendhagyó magyar óra)

 Tanulmányi kirándulás Ópusztaszerre - Bélmegyer

4.

Csütörtök

 Rendhagyó irodalom óra - Bélmegyer

 Sárrét kis történésze verseny - Körösladány

5.

Péntek

 Anyák napja -  6. g, 7.g osztály

6.

Szombat

 

7.

Vasárnap

 

8.

Hétfő

 Tisztasági őrjárat

 9,00: Atlétika IV. Kcs. csapat,- egyéni összetett verseny –

 Békéscsaba

 17,00: Szülői értekezlet - 5. évfolyam

 17,00: Szülői értekezlet – 6.c

9.

Kedd

 13,00: Dobd a kosárba! jamboree -  Békéscsaba

 Anyák napja - 5.g és 8.g osztály

 Osztálykirándulás 4. a - Budapest

 17,00: Szülői értekezlet - 6. évfolyam

10.

Szerda

 9,00: Atlétika egyéni verseny III-IV. kcs. - Békéscsaba

 15,00: Petőfi Sándor Versmondó Verseny  OPSKK könyvtár  - alsó

 Madarak és fák napja alkalmából novella, vers-  ill. meseíró verseny

 17,00: Szülői értekezlet - 7. évfolyam

 Osztálykirándulás 2. c - Madarász tanya

11.

Csütörtök

 15,00:Petőfi Sándor Versmondó Verseny  OPSKK könyvtár - felső

 Anyák napja 1-4.g osztály

 Anyák napja - 2-4.b

 10,00: Hangszerbemutató óvodásoknak

 17,00: Szülői értekezlet - 8. évfolyam

 Osztálykirándulás 5. c  - Budapest

 Osztálykirándulás 6. a  - Budapest

12.

Péntek

 Osztálykirándulás 7.g  - Nyíregyháza

 15,00: Csodálatos természet c. pályázat díjátadó - OPSKK

13.

Szombat

 

14.

Vasárnap

 

15.

Hétfő

 Tisztasági őrjárat

 Osztálykirándulás 6. g - Nyíregyháza

 13,00: Diákközgyűlés

 17,00: Szülői értekezlet - 1. évfolyam

 17,00: Szülői értekezlet – 2. e

16.

Kedd

 17,00: Szülői értekezlet -  2. évfolyam

17.

Szerda

  8,00-  9,30: Idegen nyelvi mérés  6. évfolyam

 10,00-11,30: Idegen nyelvi mérés  8. évfolyam

 14,00-18,00: Beiratkozás az Alapfokú Művészeti Iskola

 Tagintézmény  tanszakaira (előzetes)

 16,30 Szülői értekezlet  - Bélmegyer

 17,00: Szülői értekezlet - 3. évfolyam

18.

Csütörtök

 Környezetvédelmi nap

 14,00-18,00: Beiratkozás az Alapfokú Művészeti Iskola

 Tagintézmény tanszakaira

 8,00-13,00 Intézményi Bozsik-program Mezőberény I-IV. Korcsoport

 16,30 Szülői értekezlet - Murony

 17,00: Szülői értekezlet - 4. évfolyam

19.

Péntek

 14,00: Papírgyűjtés – Bélmegyer

 

20.

Szombat

 

21.

Vasárnap

 

22.

Hétfő

 Tisztasági őrjárat

 Zenés műsor a könyvtárban- Bélmegyer

23.

Kedd

 

24.

Szerda

 Országos kompetenciamérés 6. és 8. évfolyam

 Iskolai mérési nap 1-4. évfolyam, 5. és 7 évfolyam

25.

Csütörtök

 Osztálykirándulás 5.d - Poroszló

 Osztálykirándulás 1. d - Madarász tanya

 Osztálykirándulás 1. e  - Madarász tanya

 Osztálykirándulás 6. d  - Budapest

26.

Péntek

 Osztálykirándulás 5.g - Szolnok

 Osztálykirándulás 6. c - Rejtek

 Osztálykirándulás 4. b

 Osztálykirándulás 1. a-c - Madarász tanya

 Osztálykirándulás 5. a  - Románia

 Osztálykirándulás 7. d  - Gyomaendrőd

 Osztálykirándulás 7. a  - Békés Lovas tanya

27.

Szombat

 16,00:  Záróhangverseny, képzőművészeti kiállítás - OPSKK           

 Osztálykirándulás 6. c - Rejtek

 Osztálykirándulás 7. d  - Gyomaendrőd

 Osztálykirándulás 7. a  Békés Lovastanya

28.

Vasárnap

 Osztálykirándulás 6. c - Rejtek

29.

Hétfő

 Tisztasági őrjárat

 Osztálykirándulás 8. a - Mátra

 Osztálykirándulás 3. c - Gyula

30.

Kedd

 Osztálykirándulás 2. a - Szarvas

 Osztálykirándulás 8. c

31.

Szerda

 8,00:Tavasz Kupa lány kézilabda torna III. IV. kcs. Mezőberény

 Osztálykirándulás 3. a  - Debrecen

 Osztálykirándulás 2. d - Madarász tanya

 

 

2017. március

Időpont

Program

1.

Szerda

 Játékos sportfoglalkozások – Magyarvégesi Óvoda

 Farsang – 2. évfolyam 

 14,30:Ballagási fényképezés - 8.c, 8.d

 16,30:Beiskolázás – Óvodai szülői értekezlet Muronyban

2.

Csütörtök

 Játékos sportfoglalkozások – Csiribiri Óvoda

 Farsang – 3. évfolyam

 14,30:Ballagási fényképezés - 8.a

3.

Péntek

 Játékos sportfoglalkozások – Mosolygó Központi Óvoda és Tóparti Ó.

 Farsang – 4. évfolyam

 14,30:Ballagási fényképezés - 8.e

4.

Szombat

 

5.

Vasárnap

 

6.

Hétfő

 Tisztasági őrjárat

 Nyílt nap – 5-8. évfolyam

 14,30:Német nyelvi vers-és prózamondó verseny iskolai fordulója az 5-8. osztályosok számára

 Pénz7 - pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete

7.

Kedd

 Pénz7 - pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete

 17,00: Tájékoztatás Hit- és erkölcstanoktatásról

8.

Szerda

 Nyílt nap – 1-4. évfolyam

 14,00: Diákönkormányzati megbeszélés

 Pénz7 - pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete

9.

Csütörtök

 TÉMANAP (INNZ) - 3. évfolyam

 8,00: DSD1  Írásbeli vizsga

 9,00: Sportiskolai beválogatás

 Pénz7 - pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete

10.

Péntek

 Pénz7 - pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete

11.

Szombat

 14,00: Bemutatkozik iskolánk - Bélmegyer

12.

Vasárnap

 

13.

Hétfő

 Tisztasági őrjárat

14.

Kedd

 8,00: Lány kézilabda Diákolimpia III. Kcs. selejtező  Mezőberény

 9,00: Iskolai és községi megemlékezés Muronyban

 10,00: Ünnepi megemlékezés, koszorúzás a Petőfi szobornál 7-8. évf.

 10,30: Ünnepi megemlékezés, koszorúzás a Petőfi szobornál 5-6. évf.

 11,00: Ünnepi megemlékezés, koszorúzás a Petőfi szobornál 3-4. évf.

 11,30: Ünnepi megemlékezés, koszorúzás a Petőfi szobornál 1-2. évf.

 Megemlékezés március 15-ről  - Bélmegyer

 Országos Fogyasztóvédelmi Sulirajzpályázat leadási határideje

15.

Szerda

 Nemzeti ünnep

16.

Csütörtök

 8,00 – 18,00: A tanulói adatlapok módosításának lehetősége

 9,00: Sportiskolai pótbeválogatás

 10,00: Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny - Mezőberény

 16,00: Iskolanyitogató Muronyban

 Körös-vidéki Vízügyi Igazgatóság víz világnapi hulladékszobor készítő        pályázat leadási határideje

17.

Péntek

 8,00 – 14,00: A tanulói adatlapok módosításának lehetősége

18.

Szombat

 

19.

Vasárnap

 

20.

Hétfő

 Tisztasági őrjárat

 8,00-11,00: Nyílt nap  nagycsoportos óvodásoknak és szüleiknek

 1-2. évfolyam II. Témanap: Épített környezet. Iskola és környéke

21.

Kedd

 Ma Talent 2– mérés 4.a osztály

 13,30: Atlétika diákolimpia mezei futóverseny - körzeti Békés

22.

Szerda

 A Föld napja alkalmából meghirdetett plakát verseny eredményhirdetése

 A természet jeles ünnepe: Víz világnapja

 A víz világnapja – Környezetvédelmi szakkör

23.

Csütörtök

 9,00: DSD1 Szóbeli vizsga

24.

Péntek

 10,00: Vers és prózamondó verseny német művekből  - Orosháza

 9,00: Atlétika diákolimpia mezei futóverseny - megyei Orosháza

 16,00: Beiskolázási program – Kincses sziget

25.

Szombat

 

26.

Vasárnap

 

27.

Hétfő

 Tisztasági őrjárat

 8,00: Lány kézilabda Diákolimpia III.Kcs. megyei elődöntő –Békéscsaba

28.

Kedd

 8,00: Lány kézilabda Diákolimpia III. Kcs. megyei elődöntő – Orosháza

29.

Szerda

 Magyar hetek- két hetes projekt Muronyban (márc.27 - ápr. 7.)

 Évszaknap- Tavasz

 Mesebérletes előadás – Jókai Színház Békéscsaba

30.

Csütörtök

 

31.

Péntek

 9,00: Sárrét kis nyelvésze - Körösladány

 

2017. február

Időpont

Program

1.

Szerda

 15,00: Félévi értekezlet

 2.

Csütörtök

 6,00 - 18,00: Továbbtanulási lapok aláírása - Mezőberény

 18,00: Beiskolázás – Óvodai szülői értekezlet (Csiribiri Óvoda)

 „Csodadoki” rajzpályázat – leadási határidő

3.

Péntek

 8,00 -16,00: Továbbtanulási lapok aláírása - Mezőberény

 18,00: Beiskolázás – Óvodai szülői értekezlet (Mosolygó Központi Óvoda)

4.

Szombat

 

5.

Vasárnap

 

6.

Hétfő

 Tisztasági őrjárat

 B33 Kosárlabda Diákolimpia Regionális Döntő – Budapest

 16,00: Beiskolázás – Óvodai szülői értekezlet (Tóparti Óvoda)

 17,30: Beiskolázás – Óvodai szülői értekezlet (Nefelejcs Óvoda)    

7.

Kedd

 Intézményi Bozsik-program 0. és I. kcs. - Mezőberény

 16,00:Beiskolázás – Óvodai szülői értekezlet (Magyarvégesi Óvoda)

8.

Szerda

 13,00: Békési Érték-Mérő járási vetélkedő. 8. évfolyam - Békés

 17,00: Szülői értekezlet – 8. évfolyam

9.

Csütörtök

 Intézményi Bozsik-program II. kcs. – Mezőberény

 15,00: Szavalóverseny – Bélmegyer

 17,00: Szülői értekezlet – 6. évfolyam

10.

Péntek

 11,00:  DSD1 Pilotprüfung

 14,00: Farsang - Bélmegyer

 16,00 – 20,00: Iskolai Farsang  /5-8. osztályok/ 

11.

Szombat

 

12.

Vasárnap

 

13.

Hétfő

 Tisztasági őrjárat

14.

Kedd

 Valentin napi jókívánságok kézbesítése – Murony

 17,00: Szülői értekezlet – 5. évfolyam

15.

Szerda

 17,00: Szülői értekezlet – Bélmegyer

 17,00: Szülői értekezlet – 1. évfolyam

16.

Csütörtök

 18,00: Szülői értekezlet – 2. évfolyam

17.

Péntek

 Intézményi Bozsik-program III. és IV. kcs. – Mezőberény

 14,00: Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló

18.

Szombat

 

19.

Vasárnap

 

20.

Hétfő

 Tisztasági őrjárat

 17,00: Szülői értekezlet – 3. évfolyam

21.

Kedd

 8,00-11,00: Leendő 1. osztályos szülőknek Nyílt nap

 17,00: Szülői értekezlet – 4. évfolyam

22.

Szerda

 14,30: Népdaléneklési verseny 2-4. évfolyam

23.

Csütörtök

 14,00: Osztályprogram 1-4.g

 Orchidea - Pangea Matematikaverseny iskolai forduló

24.

Péntek

 A kommunista és egyéb diktatúrák áldozatainak emléknapja

25.

Szombat

 

26.

Vasárnap

 

27.

Hétfő

 Tisztasági őrjárat

 Játékos sportfoglalkozás + iskolalátogató

 14,30: A HHH tanulók értékelése a szülők bevonásával – Petőfi út, Murony

28.

Kedd

 Farsang 1-4. évfolyam, közösen a szülőkkel – Luther tér

 Játékos sportfoglalkozás + iskolalátogató

 14,00: Közösségépítő délután 5.g és 8.g

 15,45: A HHH tanulók értékelése a szülők bevonásával – Luther tér

 Toyota - "A jövő autója" c. rajzpályázat – leadási határidő

1.

Szerda

 Farsang 1-4. évfolyam, közösen a szülőkkel – Luther tér

 Játékos sportfoglalkozás + iskolalátogató

2.

Csütörtök

 Farsang 1-4. évfolyam, közösen a szülőkkel – Luther tér

 Játékos sportfoglalkozás + iskolalátogató

3.

Péntek

 Farsang 1-4. évfolyam, közösen a szülőkkel – Luther tér

 Játékos sportfoglalkozás + iskolalátogató

 

2017. január

Időpont

Program

 1.

Vasárnap

 Újév

2.

Hétfő

 

3.

Kedd

 

4.

Szerda

 

5.

Csütörtök

 

6.

Péntek

 

7.

Szombat

 XXIV. Farsang Kupa Mezőberény - U 9

8.

Vasárnap

 

9.

Hétfő

 Tisztasági őrjárat

 Tanszaki bemutatók, félévi vizsgák

10.

Kedd

 Tanszaki bemutatók, félévi vizsgák

 16,30: Szülői értekezlet - Murony

11.

Szerda

 09,00: Diákolimpia Futsal IV. kcs. megyei elődöntő – Gyula

 Tanszaki bemutatók, félévi vizsgák

12.

Csütörtök

 14,00: Országos német nyelvi verseny 7-8. osztályosoknak

 Tanszaki bemutatók, félévi vizsgák

13.

Péntek

 Tanszaki bemutatók, félévi vizsgák

14.

Szombat

 XXIV. Farsang Kupa Mezőberény - U 13

15.

Vasárnap

 

16.

Hétfő

 Tisztasági őrjárat

17.

Kedd

 

18.

Szerda

 Közösségépítő délután - 6.g, 7.g

 09,00: Diákolimpia Futsal IV. kcs. megyei döntő - Gyula (továbbjutás esetén)

19.

Csütörtök

 Székelyudvarhely csapatának érkezése Mezőberénybe

20.

Péntek

 

21.

Szombat

 10,00: Központi felvételi vizsga

 XXIV. Farsang Kupa Mezőberény - U 11

22.

Vasárnap

 Székelyudvarhely csapatának elutazása

23.

Hétfő

 Tisztasági őrjárat

 II. félév – új órarend

24.

Kedd

 

25.

Szerda

 

26.

Csütörtök

 

27.

Péntek

 

28.

Szombat

 XXIV. Farsang Kupa Mezőberény - U 16

29.

Vasárnap

 

30.

Hétfő

 Tisztasági őrjárat

31.

Kedd

 

. mai.mezobereny.hu