^Vissza a lap tetejére
Elérhetőség
Telefon: 66/515-573
e-mail: altalanosiskola@mezobereny.hu

  • 1 Jutalomkirándulás Budapestre

    A Gyulai Tankerületi Központ jóvoltából iskolánk felső tagozatos kitűnő és jeles tanulói jutalomkiránduláson vehettek részt Budapesten. A Csodák Palotájában tanulóink a természet különböző érdekes jelenségeivel ismerkedhettek meg, valamint érthették meg azokat, játékosan, élményszerűen.
    Bővebben...
  • 2 A hagyomány folytatódik – papírgyűjtés az iskolánkban

    A Diákönkormányzat a Három hetet meghaladó Környezetvédelmi projekt keretében szervezte meg a hagyományos iskolai papírgyűjtést. Hagyományos programunkkal évről évre megmutatjuk, szervezetten, hogyan tudunk tenni Földünkért, hogyan tudjuk támogatni tisztaságát és fenntarthatóságát.
    Bővebben...
  • 3 A tömegközlekedés forradalma a XIX. században

    - történelmi plakátverseny 5-6-7-8. évfolyamos tanulóknak - Iskolánk pályázatot hirdet általános iskolai diákok számára 5-6-7-8. osztályos korcsoportban közlekedés fejlődése témakörben.
    Bővebben...
  • 4 Szülői tájékoztató

    Tisztelt Szülők!
    Bővebben...
  • 5 Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

    A Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium fenntartója és működtetője a Gyulai Tankerületi Központ. Tevékenysége Mezőberény, Bélmegyer, Murony települések közigazgatási területére vonatkozik. Jelenleg a székhelyen, három tagintézményben és négy telephelyen látja el feladatait.
    Bővebben...

Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

Fogadóórák 2021/2022.

 

 Pedagógusok névsora

 Nap

Időpont

 Hely

 Ancsinné Francziszky Klára

 kedd

10:50 – 11:35

 Petőfi út 17– 19.

 Barna Hajnalka

 szerda

11:55 – 12:40

 Luther tér 1.

 Bécsi Erika Erzsébet

 csütörtök

8:55 – 9:40

 Petőfi út 17– 19.

 Bereczkiné Éber Ildikó

 hétfő

9:55 – 10:40

 Petőfi út 17– 19.

 Bodola János

 hétfő

9:55 – 10:40

 Petőfi út 17– 19.

 Czeglédiné Zanócz Mónika

 péntek

11:00 – 11:45

 Bélmegyeri telephely

 Cselei Anita

 kedd

8:55– 9:40

 Luther tér 1.

 Csibor Lászlóné

 szerda

10:50 – 11:35

 Petőfi út 17– 19.

 Dr Zubereczné Miklya Ibolya Ágnes

 szerda

8:55– 9:40

 Petőfi út 17– 19.

 Fintáné Csernai Anikó

 hétfő

9:55 – 10:40

 Luther tér 1.

 Fülöpné Dombi Ottilia

 szerda

11:55 – 12:40

 Luther tér 1.

 Geréd Erzsébet

 szerda

8:55 – 9:40

 Luther tér 1.

 Harmati Petra

 csütörtök

8:00 – 8:45

 Petőfi út 17– 19.

 Hoffmann Sándorné

 szerda

8:00 – 8:45

 Luther tér 1.

 Hrabovszky Jánosné

 hétfő

8:55 – 9:40

 Petőfi út 17– 19.

 Ignácz Ágnes Ilona

 péntek

11:55 – 12:40

 Petőfi út 17– 19.

 Jakabné Wagner Krisztina

 péntek

9:55 – 10:40

 Petőfi út 17– 19.

 Kajlik Péter István

 szerda

10:50 – 11:35

 Petőfi út 17– 19.

 Kálaziné Kozma Irén

 hétfő

15:45 – 16:30

 Petőfi út 18.

 Károlyiné Schäfer Szilvia

 szerda

8:55 – 9:40

 Petőfi út 17– 19.

 Kecskeméti Ildikó

 hétfő

8:55 – 9:40

 Luther tér 1.

 Kecskeméti Gizella

 hétfő

8:55 – 9:40

 Petőfi út 17– 19.

 Kisné Bartalus Anikó Julianna

 hétfő

8:00 – 8:45

 Luther tér 1.

 Kocsorné Kovács Bernadett

 szerda

10:50– 11:35

 Petőfi út 17– 19.

 Kovács Annamária

 péntek

11:55 – 12:40

 Petőfi út 17– 19.

 Kővári Ildikó

 kedd

8:55 – 9:40

 Petőfi út 17– 19.

 Mátyásné Adamik Ildikó

 csütörtök

10:50 – 11:35

 Luther tér 1.

 Mezei József

 szerda

10:50 – 11:35

 Petőfi út 17– 19.

 Mezeiné Szegedi Erzsébet

 hétfő

12:50 – 13:35

 Luther tér 1.

 Mihalik Árpádné

 kedd

8:00 – 8:45

 Petőfi út 17– 19.

 Nagy Mónika Erzsébet

 hétfő

9:55 – 10:40

 Luther tér 1.

 Öreg István

 hétfő

8:00 –8:45

 Petőfi út 17– 19.

 Pálföldi Szilvia

 szerda

8:00 – 8:45

 Petőfi út 17– 19.

 Papp Zoltán

 kedd

9:00 – 9:45

 Petőfi út 17– 19.

 Plaveczné Sonkoly Anita

 péntek

10.50 – 11.35

 Luther tér 1.

 Poroszlainé Bereczki Veronika Éva

 kedd

8:55 – 9:40

 Petőfi út 17– 19.

 Schäferné Kurilla Anikó Lenke

 csütörtök

8:55 – 9:40

 Luther tér 1.

 Simon Anna

 hétfő

10:00 – 11:45

 Bélmegyeri telephely

 Siófoki Edit

 hétfő

10:00– 11:45

 Luther tér 1.

 Slyuchné Prókai Erika

 kedd

9:55 – 10:40

 Luther tér 1.

 Such Éva

 kedd

8:55 – 9:40

 Luther tér 1.

 Székelyné Sáli Ilona

 hétfő

11:55 – 12:40

 Luther tér 1.

 Szentkutiné Ollé Ágnes

 csütörtök

9:55– 10:40

 Luther tér 1.

 Timár Béla Vincéné

 hétfő

9:00 – 9:45

 Petőfi út 17– 19.

 Tóth Erika

 szerda

8:00 – 8:45

 Luther tér 1.

 Tóth Olivér

 kedd

9:55 – 10:40

 Luther tér 1.

 Tóth Zoltánné

 kedd

8:55 – 9:40

 Petőfi út 17– 19.

 Tóthné Győri Zsuzsanna

 kedd

12:50 – 13:35

 Petőfi út 17– 19.

 Várhegyiné Braun Anita

 kedd

8:55 – 9:40

 Luther tér 1.

 Várhegyiné Domokos Bianka Barbara

 kedd

12:50 – 13:35

 Petőfi út 17– 19.

 Vári Anikó Katalin

 hétfő

10:50 – 11:35

 Petőfi út 17– 19.

 Vrbovszki Beáta

 hétfő

8:00 – 8:45

 Petőfi út 17– 19.

 Zsiros Gábor

 szerda

12:50 – 13:35

 Petőfi út 17– 19.

 Zsíros Péter

 csütörtök

11:55 – 12:40

 Luther tér 1.

 

. mai.mezobereny.hu