^Vissza a lap tetejére
Elérhetőség
Telefon: 66/515-573
e-mail:mezoberenyiiskola@gmail.com

 • 1 Kémiai kísérlet vagy varázslat?

  Idén ismét ellátogatott Kiss Péter kémiatanár kollégám az iskolánkba. Idén is elkápráztatott bennünket látványosabbnál látványosabb kísérleteivel.Gyártott elefántfogkrémet, villámokat zárt kémcsőbe, PET palackot repített a levegőbe, meggyújtotta a saját kezét, színes füstöket eregetett az udvaron, stb.
  Bővebben...
 • 2 Szavalóverseny

  A magyar költészet napja felé közeledve, 2024. április 10-én került megrendezésre iskolánk szavalóversenye, melyre 1-től 4. osztályig jelentkezhettek a gyerekek. Az időpont rendhagyó volt, hiszen a tavaszi szünet ideje is lehetőséget adott a felkészülésre. A versenyzők létszáma igazolta a lelkesedést. Mindenki szavalatában érezhető volt az alapos felkészülés és a tanító nénik odaadó munkája.
  Bővebben...
 • 3 DSD I szóbeli nyelvvizsga

  A mai nap délutánján lezajlott a DSD I nyelvvizsga szóbeli része is. A vizsgán öt 8. a-c osztályos tanuló vett részt, amely elsöprő sikert hozott. Mind az 5 tanuló sikeres B1 szintű szóbeli nyelvvizsgát tett. A vizsga három részből állt: az első részben a vizsgabiztosok által feltett kérdésekre kellett válaszolni, majd bemutatták az általuk kidolgozott Power Point prezentációt egy választott témából, végül az előadásuk témájáról beszélgettek a vizsgáztatókkal.
  Bővebben...
 • 4 Szépíró verseny

  2024. március 21-én, csütörtök délután került megrendezésre a Szépíró verseny megyei döntője a Kossuth Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola szervezésében, Füzesgyarmaton. A versenyzők feladata az adott vers, illetve szöveg másolása volt meghatározott idő alatt. A zsűri több szempontot is figyelembe vett a pontozás során: az írott munka esztétikai összképe, a formai kivitelezés, a másolás pontossága, az íráskép rendezettsége.
  Bővebben...
 • 5 Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

  A Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium fenntartója és működtetője a Gyulai Tankerületi Központ. Tevékenysége Mezőberény, Bélmegyer, Murony települések közigazgatási területére vonatkozik. Jelenleg a székhelyen, három tagintézményben és négy telephelyen látja el feladatait.
  Bővebben...

Diákolimpiai atlétikai sikerek

2022.04.21-én került megrendezésre Békésen, a Városi Sportpályán a Körzeti Atlétika diákolimpia verseny, melyen iskolánk tanulói számos versenyszámban gyönyörű eredményeket értek el.

Ezúton szeretném megköszönni felkészítő tanáraiknak, testnevelőiknek a segítséget, mellyel hozzájárultak a gyermekek sikereihez.

 

Részletes eredmények:

III.korcsoport Fiú:

4*100 méteres váltófutás  /I. helyezés/

-Balogh Benjámin

-Plavecz Máté

-Tímár Levente

-Berecz János

60 méteres síkfutás / III. helyezés/

-Berecz János

Kislabdahajítás /III. helyezés/

-Balogh Benjámin

Távolugrás 

- Berecz János  /I. helyezés

- Balogh Benjámin  /III. helyezés

600 méteres futás

-Plavecz Máté /II. helyezés

 

III.korcsoport Lány:

4*100 méteres  váltófutás / II.helyezés/

-Berner Sára

-Gál Szabina

-Povázsai Maja

-Halász Alexa

60 méteres síkfutás:

-Berner Sára I. helyezés

-Bacsa Dorina III. helyezés

Kislabdahajítás:

-Gál Szabina II. helyezés

Távolugrás:

-Povázsai Hanna I. helyezés

-Gál Szabina II. helyezés

 

IV.korcsoport Fiú:

4*100 méteres váltófutás / II. helyezés/

-Lakatos Imre

-Mészáros Milán

-Kőfalvi Attila Hunor

-Püski Tamás

4*100 méteres váltófutás / III. helyezés/

-Roósz Roland

-Mezei Vendel

-Lakatos László

-Szabó Ferenc

Kislabdahajítás:

-Lakatos László I. helyezés

-Mezei Vendel III. helyezés

Távolugrás:

-Mészáros Milán III. helyezés

300 méteres futás:

-Roósz Roland I.helyezés /I. helyezés /

 

IV.korcsoport Lány:

4*100 méteres váltófutás /I. helyezés /

-Gál Zsanett

-Berecz Brigitta

-Husti Lídia

-Bacsa Petra

4*100 méteres váltófutás / II. helyezés/

-Csávás Emese

-Tóth Viktória Enikő

-Tóth Kinga

-Povázsai Maja

Súlylökés:

-Tóth Kinga I. helyezés

-Tóth Viktória Enikő II. helyezés

Kislabdahajítás:

-Husti Lídia III. helyezés

Távolugrás:

-Husti Lídia I. helyezés

1500 méteres futás:

-Povázsai Maja III. helyezés

 A képeket ide kattintva tekinthetik meg! 

                                                                                Köszönettel:

                                                                     Harmati Petra testnevelő tanár

. mai.mezobereny.hu