^Vissza a lap tetejére
Elérhetőség
Telefon: 66/515-573
e-mail: altalanosiskola@mezobereny.hu

 • 1 Elballagtunk...

  Elballagtunk...
  Bővebben...
 • 2 Ballagás és tanévzáró ünnepély Muronyban

  2019. június 15-én 11 órakor ballagtak nyolcadikosaink a Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Muronyi Tagintézményéből. Az ünnepséget nagy készülődés előzte meg, tanáraink és diákjaink feldíszítették az iskolát. A tagintézmény-vezető megnyitója után, a hetedikesek irodalmi összeállítással búcsúztak a végzősöktől, majd a nyolcadikosok megható szavakkal emlékeztek az elmúlt nyolc év eseményeire.
  Bővebben...
 • 3 Összesített Versenyeredmények

  Összesített Versenyeredmények
  Bővebben...
 • 4 Tanévzáró Bélmegyeren

  A bélmegyeri tagintézményben június 20-án 16 órakor volt a tanévzáró ünnepély. A Himnusz, az ünnepi köszöntő és a szavalat után került sor a 2018/2019. tanév értékelésére. A kiváló tanulmányi előmenetelű és kitűnő tanulók könyvjutalomban részesültek, melyet Öreg István intézményvezető adott át részükre.
  Bővebben...
 • 5 Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

  A Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium fenntartója és működtetője a Gyulai Tankerületi Központ. Tevékenysége Mezőberény, Bélmegyer, Murony települések közigazgatási területére vonatkozik. Jelenleg a székhelyen, három tagintézményben és négy telephelyen látja el feladatait.
  Bővebben...

A 2018-2019-es tanév kick-box eredményei

Schäffer Katalin és Barna Márton edzők az alábbi szép eredményekről tájékoztatták iskolánkat:

 

Országos Diákbajnokság, Békéscsaba:

Solymosi Norbert -63 kg light-contact cadet II. 3. helyezett

Faragó Rita -50 kg light-contact cadet II. 2. helyezett

Hajdu Szilárd -37 kg point-fighting cadet I. 3. helyezett

 

Austrian Classics Világkupa, Innsbruck:

Faragó Rita -50 kg point-fighting kezdő cadet II. 2. helyezett

Hajdu Szilárd -42 kg point-fighting kezdő cadet I. 3. helyezett

 

Nádudvar Gasztro Kupa:

Solymosi Norbert -63 kg light-contact cadet II. 2. hely

 

Magyar Világkupa, Budapest:

Faragó Rita -50 kg light-contact kezdő cadet II. 2. helyezett

Plavecz Szabolcs +42 kg light-contact kezdő cadet I. 3. helyezett

 

Utánpótlás Magyar Bajnokság, Dorog:

Solymosi Norbert -57 kg light-contact cadet II. 3. helyezett

-57 kg kick-light cadet II. 3. helyezett

Gratulálunk a versenyzőknek! További sikereket kívánunk!

. mai.mezobereny.hu