^Vissza a lap tetejére
Elérhetőség
Telefon: 66/515-573
e-mail: altalanosiskola@mezobereny.hu

  • 1 Elballagtunk...

    Elballagtunk...
    Bővebben...
  • 2 Gyógypedagógus és tanító állás

    Gyulai Tankerületi Központ a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium gyógypedagógus munkakör betöltésére.
    Bővebben...
  • 3 Összesített Versenyeredmények

    Összesített Versenyeredmények
    Bővebben...
  • 4 Szanazug Ifjúsági Tábor

    Iskolánk 5.a és 5.c osztályos tanulói 2019. június 24-én indultak az EFOP-3.3.5-17-2017-00041 Korszerű pedagógiai módszerek alkalmazását segítő Iskolai Közösségi Program kísérleti megvalósítása a Gyulai Tankerületi Központnál című pályázat jóvoltából a Szanazugi Ifjúsági Táborba.
    Bővebben...
  • 5 Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

    A Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium fenntartója és működtetője a Gyulai Tankerületi Központ. Tevékenysége Mezőberény, Bélmegyer, Murony települések közigazgatási területére vonatkozik. Jelenleg a székhelyen, három tagintézményben és négy telephelyen látja el feladatait.
    Bővebben...

Malom Fitness eredmények 2018-2019

Az idei tanévben a tanulás mellett keményen készültek versenyzőink a megmérettetésekre.

Horváth Léna és Kruzics Brigitta Fit-Kid versenyeken már a Dance "A" egyéni kategóriában mérettethette meg magát, ami az előző évek versenyeihez képest magasabb kategória, hiszen ott olyan eredményeket értek el, hogy kategóriát léphettek.

Kovács Adél is magasabb kategóriába lépett, a tanév folyamán a II. osztály "B" kategória egyéni versenyzője lett.

Mind Fit-Kid, mint Aerobik versenyeken stabil tudással álltak versenytalajra versenyzőink, aminek meg is lett az eredménye.

Iskolájukat képviselve az Országos Aerobik Diákolimpián az UP3 csapat 4., Eszenyi Bence egyéni gyakorlatával az 1. helyen végzett; Fit-Kid Diákolimpián Kovács Adél a 4. helyen végzett!

A képeket ide kattintva tekinthetik meg!

Kecskeméti Ildikó

 2019. 03. 03.

 Magyar Torna Szövetség

 Aerobik Szakág

 2018/2019. tanévi Kelet-Magyarország Területi Diákolimpia, Makó

 Up3 Basic csoport 2. hely: Gál Zsanett, Horváth Léna, Kruzics Brigitta, Miklovicz  Fanni, Povázsai Maja, Berczi Emília.

 Tovább jutottak az országos diákolimpia döntőbe.

 Up2 challange csoport 7. hely: Braun Kinga, Gyaraki Henriett, Gazsó Dominika, Zámbori Boglárka, Kovács Nóra, Kovács Dóra, Kígyósi Krisztina, Perei Adél, Török Maja

 Up2 leány basic egyéni: Láposi Zsanett 12. hely

 Up2 fiú basic egyéni: Eszenyi Bence 3. hely.

 Tovább jutott az országos diákolimpia döntőbe.

 

 2019.03.09.

 Fit-Kid Dance „B” Egyéni, Szentes

 1.b korcsoport: 2. hely Bereczki Norina

 4. korcsoport: 12. Kovács Nóra

 5. korcsoport: 2. hely Gazsó Dominika
 5. korcsoport: Zámbori Boglárka, Braun Kinga
 

 2019. 03.23.

 Magyar Torna Szövetség
 Aerobik Szakág
 Magyar Kupasorozat I. forduló

 Budapest

 Up2 Challange csoport 12. helyezés: Braun Kinga, Gyaraki Henriett, Zámbori Boglárka, Kovács Nóra, Kovács Dóra, Kígyósi Krisztina, Perei Adél, Török Maja

 

 Up2 Basic fiú egyéni Eszenyi Bence 1. hely

 

 2019. 03.30.

 Fit-kid Dance „A” egyéni és II. osztály „B” egyéni, Balatonfüred

 Dance A egyéni:

 3. korcsoport 17. hely Horváth Léna

 5. korcsoport 13. hely Gyaraki Henrietta

 

 II. osztály „B” egyéni:

 5. korcsoport 4. hely Kovács Adél

 2019. 04. 06.

 Fit-Kid II. osztály csapat

 2. korcsoport Duó 12. hely Prorok Petra, Kovács Adél

 

 2019. 04.27.

 Magyar Torna Szövetség

 Aerobik Szakág

 2018/2019. tanévi Országos Diákolimpia, Budapest

 

 UP3 Basic csapat 4. hely: Gál Zsanett, Horváth Léna, Kruzics Brigitta, Miklovicz Fanni, Povázsai Maja

 Up2 fiú basic egyéni: 1. hely Eszenyi Bence

 

 Fit-kid Dance „B” Egyéni, Csongrád

 1.b korcsoport: 5.hely Bereczki Norina

 4. korcsoport: 7. Kovács Nóra

 5. korcsoport: 9. hely Gazsó Dominika
 5. korcsoport: 22. hely: Zámbori Boglárka, 18. hely Braun Kinga

 

 X. Békéscsabai Táncfesztivál

 Gyaraki Henriett, Kovács Adél Ifjúsági szóló kategória ezüst minősítés

 2019. 05. 04.

 Fit-kid Dance

 „A” egyéni II. osztály „B” egyéni, Balatonfüred

 Dance A egyéni:

 3. korcsoport 12. hely Horváth Léna

 3. korcsoport 18. hely Kruzics Brigitta

 5.korcsoport 14. hely Gyaraki Henrietta

 

 II. osztály B egyéni:

 5. korcsoport 5. hely Kovács Adél

 

 2019. 05. 11.

 Magyar Torna Szövetség
 Aerobik Szakág
 Magyar Kupasorozat I. forduló

 Budapest

 

 Up2 challange csoport  12. helyezés: Braun Kinga, Gyaraki Henriett, Zámbori Boglárka, Kovács Nóra, Kovács Dóra, Kígyósi Krisztina, Perei Adél, Török Maja

 Up2 basic fiú egyéni 1. hely: Eszenyi Bence

 

 2019. 05. 18.

 Fit-Kid II. osztály csapat

 2. korcsoport Duó 12. hely Prorok Petra, Kovács Adél

 

 2019. 06. 01.

 Diákolimpia Országos Döntő Fit-Kid I. és II. osztály egyéni

 

 II. osztály egyéni:

 Kovács Adél 4. hely ;kvalifikálta magát a Nemzetközi Fit-Kid Bajnokságra. Első  versenyzőnk, aki kikerült nemzetközi versenyre.

 

 

. mai.mezobereny.hu