^Vissza a lap tetejére
Elérhetőség
Telefon: 66/515-573
e-mail: altalanosiskola@mezobereny.hu

 • 1 Kedves Szülők! Kedves Leendő Elsős Gyerekek!

  Karácsony közeledtével ebben a kis összeállításban szeretnénk bemutatni, hogy a Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium alsó tagozatos diákjai hogyan készülődnek az ünnepekre. Reméljük, hogy nemsokára Ti is el tudtok majd jönni szüleitekkel iskolánkba és személyesen is tudunk találkozni!
  Bővebben...
 • 2 SZÜLŐI TÁJÉKOZTATÓ

  A Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium nevében szeretettel köszöntöm Önöket a 2020/2021-es tanév indulása alkalmából. Örülök annak, hogy a tanévet biztonságosan, a hagyományos oktatási keretek között kezdhettük el. Annak érdekében, hogy ezt a formát meg is őrizhessük, minden tőlünk telhetőt megteszünk a megelőzés érdekében. Ehhez kérem az Önök támogatását és együttműködését.
  Bővebben...
 • 3 KEDVES LEENDŐ ELSŐS SZÜLŐK!

  Hamarosan indul a 2021-2022-es tanév. Személyesen sajnos még nem tudunk találkozni az óvodában és az iskolában, viszont számunkra nagyon fontos, hogy időben megismerkedhessenek iskolánk életével, pedagógusainkkal, induló osztályainkkal.
  Bővebben...
 • 4 Karácsonyi témahét Bélmegyeren

  Az év 51. hetében, a december 16-tól 20-ig tartó időszakban karácsonyi témahét volt Bélmegyeren. A tanulók e hét minden napján fejtettek rejtvényt a karácsonyi ünnepkörhöz kötődően. Rejtőzködő képeket kerestek alak-háttér megkülönböztetésére, összegyűjtötték a tanult karácsonyi dalokat, megnézték Erich Kastner regényének megfilmesített változatát, A két Lottit.
  Bővebben...
 • 5 Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

  A Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium fenntartója és működtetője a Gyulai Tankerületi Központ. Tevékenysége Mezőberény, Bélmegyer, Murony települések közigazgatási területére vonatkozik. Jelenleg a székhelyen, három tagintézményben és négy telephelyen látja el feladatait.
  Bővebben...

Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat Mezőberényben

Településünkön 2020. november 16-án megalakult a Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat, a GYIÖK.

A diákok megválasztották az 5 tagú képviselő-testületüket:

Banuta Gréta              diákpolgármester        (képviselet)

Héder Márk                alpolgármester            (médiáért és arculatért felelős)

Szota Szantina          alpolgármester            (kreatív feladatokért felelős)

Diós Benjamin           alpolgármester            (közösségért, közösségi feladatokért felelős)

Csatári Bettina           titkár                          (ügyvitel)

 

Nagy örömünkre szolgál, hogy a megválasztott képviselők közül többen iskolánk volt tanulói.

Gratulálunk a szervezet megalakulásának, eredményes munkát kívánunk a fiataloknak!

 

Az iskola vezetősége

. mai.mezobereny.hu