^Vissza a lap tetejére
Elérhetőség
Telefon: 66/515-573
e-mail:mezoberenyiiskola@gmail.com

  • 1 Kémiai kísérlet vagy varázslat?

    Idén ismét ellátogatott Kiss Péter kémiatanár kollégám az iskolánkba. Idén is elkápráztatott bennünket látványosabbnál látványosabb kísérleteivel.Gyártott elefántfogkrémet, villámokat zárt kémcsőbe, PET palackot repített a levegőbe, meggyújtotta a saját kezét, színes füstöket eregetett az udvaron, stb.
    Bővebben...
  • 2 Szavalóverseny

    A magyar költészet napja felé közeledve, 2024. április 10-én került megrendezésre iskolánk szavalóversenye, melyre 1-től 4. osztályig jelentkezhettek a gyerekek. Az időpont rendhagyó volt, hiszen a tavaszi szünet ideje is lehetőséget adott a felkészülésre. A versenyzők létszáma igazolta a lelkesedést. Mindenki szavalatában érezhető volt az alapos felkészülés és a tanító nénik odaadó munkája.
    Bővebben...
  • 3 DSD I szóbeli nyelvvizsga

    A mai nap délutánján lezajlott a DSD I nyelvvizsga szóbeli része is. A vizsgán öt 8. a-c osztályos tanuló vett részt, amely elsöprő sikert hozott. Mind az 5 tanuló sikeres B1 szintű szóbeli nyelvvizsgát tett. A vizsga három részből állt: az első részben a vizsgabiztosok által feltett kérdésekre kellett válaszolni, majd bemutatták az általuk kidolgozott Power Point prezentációt egy választott témából, végül az előadásuk témájáról beszélgettek a vizsgáztatókkal.
    Bővebben...
  • 4 Szépíró verseny

    2024. március 21-én, csütörtök délután került megrendezésre a Szépíró verseny megyei döntője a Kossuth Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola szervezésében, Füzesgyarmaton. A versenyzők feladata az adott vers, illetve szöveg másolása volt meghatározott idő alatt. A zsűri több szempontot is figyelembe vett a pontozás során: az írott munka esztétikai összképe, a formai kivitelezés, a másolás pontossága, az íráskép rendezettsége.
    Bővebben...
  • 5 Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

    A Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium fenntartója és működtetője a Gyulai Tankerületi Központ. Tevékenysége Mezőberény, Bélmegyer, Murony települések közigazgatási területére vonatkozik. Jelenleg a székhelyen, három tagintézményben és négy telephelyen látja el feladatait.
    Bővebben...

Tanulóink

1. évfolyam

Siófoki Edit
 1. c 1  21 fő
Kecskeméti Ildikó
 1. c 2  16 fő
Schäferné Kurilla Anikó
 1. d  18 fő
 Benyovszki Lili  Antóni Ráhel Sára  Adamik Márta Eperke
 Búza Roland  Bálint Bence  Balogh Rebeka
 Epstein Ferenc  Berecz Boglárka  Berecz Liliána Karola
 Fördös Levente György  Burai Lili  Bodor Emili Miranda
 Fulajtár Pál  Czinanó Egon Brendon  Csarnai Bettina Kinga
 Gál Réka  Faggyas Denisz  Fekete Vanessza
 Gulyás Dániel  Horváth Milán  Idul Roland István
 Horváth Mihály Gergő  Kőlüs Jázmin  Jakab Krisztán Márkusz
 Kigyósi Bence  Kutyik Tamás  Jónás Ketrin Zoé
 Kruzics János  László Flóra  Lakatos Arnold Imre
 Márki Hanga  Marton Marcell  Lakatos Raul András
 Martelossi Matthias Joel  Mester Amanda  Lakatos Vanda
 Mártha Lora  Miczura Sándor  Lórencz Dávid
 Mikó Laura  Miklovicz Dóra  Miczura Joel László
 Mucsi Bianka  Plavecz Kinga  Rácz Vanda Pamela
 Pallag Péter  Wágner Szilveszter Kristóf  Suki Arabella
 Plavecz Zalán    Szabó Ápril Zara
 Rostás Benett    Szilágyi Diána
 Szaszák Áron    
 Vrbovszki Míra    
 Zsiros Janka    

 

2. évfolyam 

Szentkutiné Ollé Ágnes
 2. c   19 fő
 Kisné Bartalus Anikó Julianna
2. d   16 fő
 Balázs Adrienn  Antóni Áron Nándor
 Balázs Dorina  Balogh Milán Gábor
 Balta Csanád  Boda Brendon László
 Bereczki Lora  Burai László Kristóf
 Bodó Hanna Viola  Horváth Tamás
 Boldóczki Gréta Zsanett  Kótai Hanna
 Burai Rikárdó Noel  Lakatos Nóra Zselyke
 Fülöp Csanád  Mikolaivna Lakobets Darina
 Galó Tímea Hanna  Mészáros Brájen Szantiágó
 Hajdu Zora  Mészáros Dzsenifer
 Horváth Natália  Mitykó Máté Ákos
 Juhász Emma Sára  Molnár Karolina Éva
 Kreisz Adrienn  Rövid Balázs Dzsúlió
 Kulich Csenge Dia  Szabó Rubina Ketrin
 Nagy Barbara Alexandra  Szabó Sanel
 Rácz Szvetlána  Ürmös Friderika
 Szabó Ádám  
 Tokaji Zsóka Hanna  
 Váradi-Petrovszki Noel  

 

3. évfolyam 

Mezeiné Szegedi Erzsébet
 3. a   25 fő
Slyuchné Prókai Erika
3. c   21 fő
 Balogh Dezső Zsolt  Adamik Ajna
 Balogh Ivett Vanessza  Balázs Fanni
 Baranyai Dia  Balogh Leonárdó
 Benke Gábor László  Berecz Levente Roland
 Burai Alexandra Barbara  Biró Dóra
 Csikós Bence  Bobály Zsófia
 Csóka Bíborka Anita  Bodor Milán Ivó
 Epstein Csenge  Bozsányi Raul Nikolasz
 Fábián Lili  Czinkoczki Réka
 Hangrád Zalán Ármin  Gál Imre
 Hanyecz Noel Sándor  Halász Kristóf
 Jagicza Dóra  Horváth Ákos
 Jánosi Dénes Raul  Károlyi Bendegúz Csaba
 Jónás Kármen  Károlyi Zoltán
 Kovács Dániel  Kertész Máté
 Kovács-Bacsó Bence  Nagy Natália
 Lakatos Dzsesszika  Németh Szofi
 Lakatos Rubina  Plavecz Gréta Katalin
 László Milán  Plavecz Maja Anita
 Mészáros Ramóna  Restye Máté
 Mezei Renátó Máté  Szűcs Szabolcs
 Poroszlai Anna Veronika  
 Reszelő Rajmund  
 Szabó Brendon József  
 Tóth Letícia  

 

4. évfolyam 

Plaveczné Sonkoly Anita
4. a-c  23 fő
Tóth Erika
4. c  22 fő
Székelyné Sáli Ilona
 4. d  21 fő
 Andrejsi Zsuzsanna  Baji Gréta  Balogh Loretta
 Baranyai Hanna  Balta Levente  Berecz Mirella
 Bencsik Csanád  Bíró Zselyke  Bregyán Kevin
 Földesi Máté  Bozsányi Boglára  Csarnai László
 Fulajtár Bence  Csák Antal  Csávás Krisztián
 Fulajtár Zoé Petra  Dunai Attila Péter  Fekete Ákos Áron
 Fülöp Máté Tibor  Gulyás Petra  Fekete Fanni
 Geszti Luca Hanna  Hoffmann Gerda Erika  Győri Gábriel János
 Gyöngyösi Liliána Bernadett  Horváth Dzsamilla Éva  Horváth Kevin Richárd
 Lakatos Fatime  Jónás Sebestyén  Idul Csenge Csilla
 Maléth Mátyás Dániel  Károlyi Viktória  Keresztesi Alex
 Maléth Melinda Noémi  Kótai Jázmin Zoé  Kótai Kevin
 Márta Gréta  Kovács-Bötsch Levente  Lakatos Dániel
 Poroszlai Attila László  Kruzics Rebeka  Lakatos Rajmund
 Poroszlai Balázs István  Lutsa Karina  Laskai Dániel
 Reszelő Jácint Kálmán  Márki Csanád  Ohar Emili
 Seres Tímea  Martelossi Michael Áron  Rácz Vanessza Katalin
 Szilágyi Leonardó  Mészáros Alexa  Rafael Rubina Terézia
 Szilágyi Rikárdó  Palásti-Berecz Csenge Rebeka  Rövid Klaudia Jázmin
 Szugyiczki Bella  Szűcs Réka Gabriella  Surmon Dzsenifer Alexandra
 Terdik Vivien Lea  Tánczos Panna Edit  Szepesi Zsolt Mátyás
 Uhrin Gergő  Tóth Csaba Titán  
 Vágvölgyi Fruzsina Léna    

 

5. évfolyam 

Vrbovszki Beáta
 5. a 14 fő
Zsiros Gábor
5. c  19 fő
Tóthné Győri Zsuzsanna
5. d  20 fő
 Antóni Szonja Ilona  Balogh Rubina Florentina  Balogh Maja Klaudia
 Berecz Regina  Balta Linda  Berecz Krisztofer
 Burai Virág  Berner Lea  Bodor Médea Tifani
 Haraszti Réka  Eszenyi Réka Kata  Burai Attila Dávid
 Kocsor Kornél  Faragó Noel Máté  Burai Róbert
 Markos Annamária  Gál Balázs  Dékány Erik Armand
 Mészáros Erik  Hermeczi Roland  Gulyás Zsolt Kevin
 Molnár Patrik  Horváth Lénárd  Horváth Tamás
 Seres Boglárka  Horváth Róbert  Horváth Tamás András
 Szigeti Vanda  Kolompár János Szantiágó  Kolompár Mihály
 Tóth Iván  Kovács Janka  Lakatos Adrienn Johanna
 Tóth Szilárd László  Kreisz Viktória  Lakatos Szebasztián
 Urbán Fanni  Mezei Alícia Debóra  Mezei Tina Karolina
 Zolnai Balázs Áron  Nagy Brigitta  Poros Adrien Júlia
   Plavecz Levente Zoltán  Rácz Dóra Mercédesz
   Plavecz Lóránt  Rácz Ervin
   Rácz Patrik  Rácz Róbert Lajos
   Reszelő Ivó Izmael  Szász Noel
   Zavada Zoltán  Szász Zenta 
     Weitmann Dominik

 

6. évfolyam 

Benyovszki-Koloh Nóra
 6. a 14 fő
Bereczkiné Éber ildikó
6. c  18 fő 
Károlyiné Schäfer Szilvia
 6. d  19 fő
 Búza Nóra  Benyovszki Zétény  Balogh Krisztián 
 Geszti Cintia Melinda  Bereczki Norina  Berecz Ramona
 Hajdú Gréta Anasztázia  Csák Zoárd  Biró Efraim Zsolt
 Jantyik Nikolett  Cservenák Roland  Csikós Dániel
 Kiss Zsanett  Hajkó Ákos Balázs  Darócz Alexander
 Machó Lőrinc  Jakucs Antónia  Fehér Benjámin 
 Rácz Bianka Emma  Károlyi Bianka Ilona  Fekete Enrikó Dávid
 Somlyai Hanna  Kopányi László Bence  Gulyás Cintia
 Surmon Richárd Imre  Kótai Dorina  Jónás Larissza Szonja
 Szűcs Bence  Krám Norbert Milán  Kótai Lajos Krisztián
 Tánczos Liza  Mészáros Csaba Brendon  Kótai Márk 
 Tóth Nimród Levente  Nemes Levente  Lakatos Norbert
 Tóth Rafael Kevin  Rácz Ferenc  Lázók Levente
 Varga Zalán  Szabó Lőrinc Zalán  Mészáros Lorenzó Zsolt
   Szilágyi László Sándor  Nánási Valentin Dávid
   Török Nelli  Rácz Kálmán Rikárdó
   Uhrin Réka  Rácz Krisztián Raul 
   Vrbovszki Anna  Ramotai Réka
     Reszelő Liliána Emma

 

7. évfolyam 

Kővári Ildikó
7. b 13 fő
Jakabné Wagner Krisztina
7. c  14 fő
Mezei József
 7. d  12 fő 
 Biliczki Balázs  Balta Roland  Berecz Dénes
 Bodor Adrián  Bozsányi Mánuel Mohamed  Csikós Izidor
 Braun Alíz Alexandra  Czinanó Tatjána  Horváth Adrián
 Csákó Kristóf  Czirbuly Tamás  Horváth Vanessza Julianna
 Csarnai Mária Viktória  Fazekas-Bíró  Kata  Jónás Zoé Mónika
 Csávás Zoltán  Gyöngyösi Melitta  Kótai Gábor
 Faragó Martin Kevin  Hoffmann Dorina Adrienn  Lakatos Dorina
 Fekete Zsanett Erika  Kertész Ákos  Mezô Levente
 Gólya Zsombor  Kis  Barbara  Oláh Hanna 
 Horváth Tímea  Kis Roland Máté  Piroska Richárd Noel
 Kovács Tünde Franciska  Rácz  Miranda  Vagyon Fanni
 Lázók István  Reszelô  Rudolf Olivér  Varga Adrienn Mercédesz
 Váradi Bence  Reszelô Ramóna Kamilla  
   Tóth Máté  

 

8. évfolyam 

Tóth Olivér
8. a-c 27 fő
Poroszlainé Bereczki Veronika
 8. d 13 fő
Tóth Zoltánné
 8. e 14 fő
 Adamik Nikolett  Berecz János  Bakos Jáde
 Antóni Amira Debóra  Bodor Barbara  Csikós Raul
 Bagi Jana Melinda  Csarnai Imre  Horváth Géza Ádám
 Balogh  Benjámin  Fazekas-Bíró Ferenc  Horváth Olivér
 Berczi Emília  Fehér Kira  Kolompár Fatime Kitti
 Berner Sára  Kolompár Evelin Anita  Kucsera Márk
 Burai Joel  Kótai Sándor Milán  Lakatos Tibor
 Eszenyi Gergô Noel  Lakatos Armandó Csaba  Laskai Nikolett
 Gál Szabina  Miczura Milán  Mészáros Ármin
 Halász Alexa  Poros György Béla  Mészáros Ketrin Erzsébet
 Horváth János  Restye Dávid  Piroska Melissza
 Jenei Hunor Antal  Rostás Rómeó Andzseló  Prekopa Ketrin
 Kulich Dávid  Tóth Renátó  Rácz Péter
 Lakatos Ervin Ernô    Szekeres Dániel
 Machó Hanna Réka    
 Mezei Ketrin Dzsesszika    
 Miklovicz Áron    
 Molnár Boglárka    
 Nagy Nikoletta    
 Plavecz Máté    
 Povázsai  Hanna    
 Rákóczi Ferenc Bence    
 Sándor Ábel    
 Szabó  Laura Sára    
 Tímár Levente    
 Torma Dániel    
 Varga Áron    

. mai.mezobereny.hu